Леплю из пластилина• 09 августа 2023

Ви б подзвонили сусідці докласти на її квартирантів?

Вони живуть в іншому місці, не знаю де саме, але не важливо. Свою квартиру здали, двушка, новий ремонт, новод, купували і ремонтували для себе. Ми не дружимо, але сім‘я нормальна, внколи по сусідськи спілкувались, я навіть радила їм дещо по ремонту…..то таке, діричний відступ.
Просто в квартирі на початку здачі в оренду жило троє осіб. Дві жінки і мужчина. А зараз там живе людей 8, всі молоді, 28-35 років. Постійний шум, гам, крик, гупання дверима, меблями. Бачу що відкривають ключами різні люди, виносять сміття і тд. Тобто, не просто гості. Дуже сумніваюсь що вона б здала двушку з спальнею і дитячою вісьмом людям.
Само_достаточная• 09 августа 2023
Скажіть, я б була вдячна.
В мене теж виявилось 6ро, замість трьох, квартиру вбили капець....

Додекаэдр• 09 августа 2023
Звісно, розповісти. Я була б вдячна за таке - знати, що коїться в моїй квартирі
Valechka-mk• 09 августа 2023
Конечно сказать. Как минимум, это нормально чисто по-соседски. Как максимум, вдруг люди стремные. Ну точно непорядочные, раз такой кагал без разрешения
А я с Рио-де-Житомира!• 09 августа 2023
Так, я би теж була бы вдячна
Роза в вазі• 09 августа 2023
обязательно!
автор Леплю из пластилина • 09 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Я б теж була вдячна, але питання я не вірно поставила.
Просто подзвонити і прямо запитати: кому ти здала квартиру? Питаю бо там так так і так?
Сонечко• 09 августа 2023
Звичайно подзвоніть! У мене була схожа історія: я була тоді вагітна, не мала часу займатись квартирою. Здала нормальній дівчині з хлопцем, дніпропетровської області прописка, все гаразд. А через кілька місяців приїхала, бо почала затримувати платню і не відповідала на телефон - а там живе людей 5 мужиків, всі айзери (в нас поряд ринок, от вони всі там працюють).
Я б була рада, якби мені одразу повідомили, то мені б не довелось викидати на смітник всю білизну, включно з подушками і ковдрами, бо їх жодного разу не прали🤬

Рита-8e7c• 09 августа 2023
Звісно. Мені б і самій було приємніше, якщо б шуму, гаму не було.
Роза в вазі• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
так и спросить.
Пишна молодиця• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Сколько должно жить людей в квартире? Так спросите. Какая договоренность у нее с квартирантами. И если она скажет- 3, то вы скажите, что их там уже гораздо больше
оксюморон• 09 августа 2023
Боже, даже не знаю как я бы поступила. Как будущему арендодателю, хотела бы чтобы мне сказали.
Танго утрьох• 09 августа 2023
Сказала б. І була вдячна,якщо б мені сказали..будь така ситуація
Ответ дляПишна молодиця
Ладно, дзвоню прямо зараз
Красота неземная• 09 августа 2023
позвонить сказать
Like-995b• 09 августа 2023
Мы звонили , когда снизу был шум и драки. Все прекратилось. Но мы не дружили, в ОСББ взяли телефон
Забрызжу ядом• 09 августа 2023
Звістно б повідомила, це як мінімум вам незручності. Чого ви маєте терпіти?
Додекаэдр• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Просто подзвонити і сказати, що явно там не та кількість людей живе і страшно за квартиру. Кому ти здала квартиру - не треба питати
Пишна молодиця• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ладно, дзвоню прямо зараз
Поздно может? Человек переживать начнёт. Зачем оно на ночь
Сонечко• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ні, не так, бо це наче ви щось вивідуєте. Подзвоніть і скажіть, що ти знаєшь, у тебе там живе людей 8, вони порушують порядок, кричать і пиячать, ти не могла б поговорити, бо я думала, там сімʼя живе, а зараз бачу купу народу
Бабка_в_кедах• 09 августа 2023
Конечно сказать. Может они там семье сдали, а тут табор живет и убьют нафиг ту квартиру. Да и вам зачем этот шум, гам по соседству?
фрау Гітта• 09 августа 2023
Звичайно дзвоніть
Почемучечка• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Звичайно треба сказати,що в квартирі дуже шумно і постійно проживає 8 осіб.
Швендяю містами• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Сказати однозначно!
Подзвоніть. Люда, ти знаєш, що в твоїй квартирі живе 28 людей?
Ласунка• 09 августа 2023
так, сказала б!
а ті, хто здає квартири, ви хоч іноді перевіряйте по можливості, кому здали, щоб ваші сусіди не згадували вас незлим тихим словом)
Викликаю на дебати• 09 августа 2023
Подзвонила б.
Даю справку• 09 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ладно, дзвоню прямо зараз
Ну що там? Нам же тепер цікаво))
Фляшка на трьох• 09 августа 2023
Скажіть звичайно. В мене сусідка завжди мені дзвонить, як якась фігня стається і я їй дуже вдячна.
Не вмію заміряти• 09 августа 2023
Надо мной женщина купила квартиру, сделала ремонт и сдала через риэлтора молодой паре. И начался ад кромешный. Заехал туда табун цыганей. Шум, гам, музыка. Стопиццот рыл в квартире курило, дым коромыслом. Я несколько раз культурно просила угомонится. Пять минут и понеслось по новой. Сын мой тоже ходил. И тут у меня закапало с потолка в ванной.

Меня окончательно накрыло. Я влетела к ним, растолкала цыганских теток и прошла в ванную смотреть. Нашла лужу на полу между раковиной и унитазом. Мат и ор стоял такой, что у них уши заложило. Я, как потерпевшая орала, так они меня суки достали. Я их там взрослых насчитала только человек 9. На детях сдалась и перестала считать их там тоже куча была. Квартира трешка.

Ору, давайте, суки номер хозяина квартиры. Нет и всё, простите, мы больше не будем, мы вам заплатим, ремонт сделаем и т. д. Нет так нет. Говорю, хватит, теперь полиция, военкомат, всё будет. Вы тут жить не будете, говорю.

Сыну не стала говорить ничего, чтобы не прибил никого.

И наступила тишина. В жизни бы не подумала, что табун цыганей может так тихо себя вести. Три дня тишины было и слышу движ какой-то. Вечером столкнулась с хозяйкой квартиры. И поговорили. Она понятия не имела, кто там живет. Выносила с подругой на помойку то, что цыгане не спи@дили. Что не украли, то засрали до невозможности.

В общем, она сама попросила записать её номер и звонить если что-то не так. Сейчас молодой военный живет - тишина и покой.
Ответ дляЛасунка
так, сказала б!
Я здаю не одну, вже майже ніколи не перевіряю бо почала розбиратись в людях і в ситуаціях, але досвід був гірким
Пьяная вишня• 09 августа 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ну таке. Ми впо , чемні і спокійні , але одно сусідам щось не подобається.
Із останнього : не сподобався їм великий пакет із шприцами(50 шт.) який я несла в квартиру , прийшли провіряти.
Показала нащо мені скільки : займаюсь ’розпивом’ парфумерії.