опишіть характеристики. які вони, ці люди, які всіх нервують ?
грешница кающаяся• 09 августа 2023
яких людей принижують зазвичай я не знаю,я тильки знаю,що принижують неуверенные,закомплексованные,слабые люди.можно сказать недолюбленные с детскими травмами,которые самоутверждаются за счет других.
Ответ дляelenze66
Вони так піднімають свою самооцінку.
Піднімають? Це ж тупо , як можна собі щось підняти, принижуючи когось?
Я ще можу зрозуміти стібать когось, але своєї категорії, коли людина може дати відсіч, а ще якщо то розумна людина і вхід йде самоіронія, гумор, то може бути цікавий батл, але самооцінка то то дуже сумнівно
Ответ дляtarveldy
То треба попрацювати в такому колективі, щоб побачити на свої очі. В нас в колективі були дві дівчини з села, які принижуючі інших піднімали свою самооцінку. Але для них закінчилось все печально, так як почали принижувати нашу начальницю, і вона їх просто вигнала. Інтилігентна, вихована людина ніколи такого не буде робити.
Ответ дляelenze66
От в тему до теми ))) людина яка себе поважає, такого робити не буде
Tatyana_1975• 09 августа 2023
Тут мова не про людину, а про колектив. У нас ніколи і нікого. Працюю 20 років.
Рая Ивановна• 09 августа 2023
Ответ дляelenze66
Але коли вони інших принижували вона їх не вигоняла
A B C Demon• 10 августа 2023
Унижают тех кто в очень хорошем (сарказм) коллективе. В котором позволяют унижать других. Где нет достойных людей которые могут сделать замечание, заступится.
Одним словом это не коллектив .