Замороженная селедка• 10 августа 2023

Горіла квартира в сусідів, а на ремонт підʼїзду скидаємось всі разом, то норма?

Були пошкоджені вікна в підʼїзді, вікна зі сторони квартири(що горіла) і сусідні вікна. І я розумію замінити вікна в підʼїзді за спільний рахунок, але в квартирах не розумію.
ОСББ включило обовʼязкову оплату 2 тисячі. Точніше пишуть за це в бесіді будинку та рахунок.
автор Замороженная селедка • 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А якби у вас ще й вікна згоріли б?
Брала б кредит, позичала. В мене поплавило кондиціонер, але ніхто мені гроші не вертав. Його вартість біла 20 тисяч. Тому в мене також шкоди вистачає, за яку мовчу.

Щось не спиться• 10 августа 2023
Удалено администрацией...
Ответ дляТочу ляси
Багато квартир у вас в будинку? Якась дивна сума.
Багато. 4 підʼїзди. 9 поверхів в кожному.
Витрати на вікна я так розумію ніхто не рахував, бо пожежа була вчора. Це суто рандомно обрали суму.
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Поставте себе на місце людей, чиї квартири постраждали - як би ви хотіли б, щоб поступили з вами?
А вы были на месте автора? У нее есть возможность помочь? Может человек живёт на 2т целый месяц, да еще и с ребенком. Как моя соседка, которая потеряла работу
Божа кульбабка• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Прочитайте перший пост.
Пусть соседние квартиры подают на хозяев горевшей квартиры в суд о возмещении убытков.
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Я десь звинуватила автора чи рекомендувала здавати гроші?
Цветов Мне срочно• 10 августа 2023
В під´їзді вікна можна мінять склавшись гуртом (хоча вина на тих, у кого була пожежа), а ось в квартирах - кожен сам за себе.

парИла я парИла• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Витрата на сусідський ремонт-справа добровільна,на відміну від витрат на ремонт сумісної власності.
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А тепер розгляньте іншу ситуацію, ви живете на 2 тис., та ще з дитиною, приходите, а у вас вікна згоріли, бо у сусідів була пожежа.
Isa Dora• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Хитрое у вас осбб...но дружное))))
У них же есть фонд на ремонт?
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
А якби у вас ще й вікна згоріли б?
Подала б в суд на соседей, которые бросили включенную мультю и свалили из дома
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ага, б і чекали б років п´ять без вікон.
Isa Dora• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Так практически все оставляют мультю так.
Скорее всего проводка
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Просила б родственников. Обращалась в городскую администрацию .Но точно б не расчитывала, что сбросятся соседи, посторонние люди , с которыми я даже не знакома. В стране война и безработица. Осталось только по пару тысяч сброситься
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
Скорее всего проводка
Я не оставляю. И стиралку тоже
Божа кульбабка• 10 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Этого ремонта могло бы не быть, если бы люди голову имели на плечах, а не казан.
Почему другие должны на ровном месте полинять на 2000? В суд на них подать и пусть платят, в следующий раз мозгами шевелить начнут.
Білий Лосик• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
А у тех, у кого сгорели - ситуация вау? Или может у самих погорельцев матрас доверху баксами набит и чудом не сгорел?
А вы внимательно о причине пожара?
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це інша справа. Я думала,що сусідські вікна постраждали прямим чином від пожежі,а їх рятувальники розбили. Уявіть,якщо б то були Ваші вікна.
Хоча можу зрозуміти Вашу реакцію,все ж вина тут інших людей.
Ні. Сусідські від пожежі. Вікна підʼїзду (2 шт) розбили пожежники, бо було багато диму і важко рухатись по підʼїзду.
Сама купляю квіти• 10 августа 2023
Ответ дляPrervana
А якщо Ви ото так легко чужими грошима розпоряджаєтесь, то може допоможете автору - хоч половину від суми, яку з неї вимагають, переведете на рахунок погорільців?

Божа кульбабка• 10 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
А вы внимательно о причине пожара?
Оля сразу в атаку, потом читает🤣
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Але я думаю, були б дуже вдячні і по доброму здивовані - якби зібрали сусіди.
Залетна Я тут• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Иду в городскую администрацию , у них есть возможность помочь. Прошу родственниковНо не жду, что все квартиры мне скинутся, потому, что им счёт в платёжке выставили. Соседи могут скинуться ,но только те, у кого есть желание и возможности
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Я не оставляю. И стиралку тоже
А я лишаю, і пралку, і хлібопічку.
Электричка• 10 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну я бы сдала разово такую сумму, и если б надо было что то еще - тоже б сдала . Знаете , от пожара , да вообщем то от любого горя, никто не застрахован . Как говорится от сумы да от тюрьмы …
У всех разное мат положение
Білий Лосик• 10 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Шо за бред? вызывается эксперт для оценки ущерба. И с оценкой в суд. А пока окна можно за свой счет поменять и спокойно ждать возмещения 5 лет.
Білий Лосик• 10 августа 2023
Ответ дляIsa Dora
Скорее всего проводка
Проводка в квартире все равно вина владельца квартиры.
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А хіба я десь писала, що мають всі здатись обов´язково?
Просто життя довга штука і добро завжди повертається.
Электричка• 10 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Чому вони їх просто не відкрили?
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Це якщо є за що замінювати. І що буде з інфляцією з тих хрошей?
Svitlo_• 10 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Чому вони їх просто не відкрили?
Може глухі?