Юпитерная• 10 августа 2023
Вугор Шацькі озера
Добрий день. Можете порекомендувати продавця рибки з Шацьких озер.
Саме вугор цікавить
Папобус• 10 августа 2023
Краще ляща беріть)
Там певне зараз оводи і комарі дикі на Шацьких. Якось треба відбиватись
Ку-кусик• 10 августа 2023
Ответ дляВитворунка
Там угорь весь из Китая, местного нет.
що зовсім? я була маленька дуже пам´ятаю смачного вугря за Світязі, невже всі зникли? тоді точно не з Китаю був
празники не помню• 10 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Та є там вугри, нормальні, українські)))) правда , коштують як крило літака
Майструю крила• 10 августа 2023
я теж чула що торгують китайським, а місцевий- на експорт за кордон
Витворунка• 10 августа 2023
Ответ дляКу-кусик
Я читала, что местного угря сильно выловили, поэтому сейчас его запрещено ловить для восстановления популяции.