Щедрик• 10 августа 2023

Вишиванка

Дівчата, всіх вітаю!
Де Ви купляєте в інеті вишиванку, потрібно дитині 10 років. Бюджет невеликий 500-650 грн., більше нажаль не можу. Дивилась в мережка, але там три варіанти лише, і думаю, що в таких багато дітей ходить, не хочеться щоб половина дівчат були в однакових вишиванках в класі.
Де ще можна подивитись? На розетці теж щось нічого не вибрали....
Склад тканини потрібен натуральний.
Всім дякую і спокійного дня!
Агент Пинкертона• 10 августа 2023
На цей бюджет буде звичайна як рубашечна тканина. На 10 років я би пройшла поміряла.
ПушАпница• 10 августа 2023
Сьогодні ходила на житній ринок - лише час змарнувала ( Теж шукаю синові і мережку відкинула (
Агент Пинкертона• 10 августа 2023
Пошукайте в Инстаграмі. Він потім буде сам вам пропонувати варіанти
Вумна, аж страшно• 10 августа 2023
И опять эта политика. Вас про термос спрашивали, а вы про армию.
Alisa.Alisa• 10 августа 2023
Зараз вишиванки дужє дорогі, тим паче на зріст від 140. Була на днях в Території мін цін, навіть на маленьких від 720 звичайні
Арина85• 10 августа 2023
на ОЛх
модна купити дуже в гарному стані б/у
їх одягаю переважно, пару разів на рік на свята
автор Щедрик • 10 августа 2023
Б/у точно ні. Дитина вже в такому віці, що невідомо чию б/у точно не одягне.
Поміряти у нас навіть немає де ....та й в магазинах ціни вище за інтернетовські.
Манула• 10 августа 2023
На Розитці чи Промі подивитись, може щось підберете. Ще до 24-го можуть бути акції
https://rozetka.com.ua/ua/vishivanki-dlya-malchiko...
Пригаю-цибаю• 10 августа 2023
Такую покупали. Хорошее качество.
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляМанула
Дякую! І на розетці, і на промі дивилась...
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Такую покупали. Хорошее качество.
Дякую, подивлюсь на гарна мама. Мені для дівчинки, і ви знаєте на хлопців прям море цих вишиванок в інтернеті по цінам в моєму бюджеті. Я як дивилась, то думаю і ця для хлопця гарна, і ця...і так багато...не те що на дівчину.
Пригаю-цибаю• 10 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Извините, у самой мальчики, вот и подумала)
Глаголиця• 10 августа 2023
Купила таку в звичайному магазині одягу, 540 грн.
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
Гарненька. Дякую. А який склад тканини?
Це в якому місті?
Глаголиця• 10 августа 2023
Ответ дляЩедрик
Гарненька. Дякую. А який склад тканини?
Це в якому місті?
склад не підкажу, ну вона як рубашка. Черкаси
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
Ух ти! Я теж з Черкас). В якому магазині купили?
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
А ви який зріст взяли? Бо знайшла її вже в інеті, але ростовка до 146 см((
Глаголиця• 10 августа 2023
Ответ дляЩедрик
я взяла 146, не знаю чи були там більші. моя має рост 140 і вона на худеньку дівчинку. брала в Дисконті
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляГлаголиця
Дякую!
Анна-6444• 10 августа 2023
Каста
gamachok• 10 августа 2023
автор напишіть мені в приват
за 350 грн запропоную вам
красива вишивка + по низу іде 3см відстрочка
зараз зроблю фото
автор Щедрик • 10 августа 2023
Ответ дляgamachok
автор напишіть мені в приват
за 350 грн запропоную вам
зараз зроблю фото
Написала