В мене є достатньо взуття, вони мені сподобались, хоч і розумію, що часто носити не буду.
Брати?
Результат:
вже голосів:
104 (75.36%)
Ні
34 (24.64%)
Так
Просериарила молодость• 09 августа 2023
Отличные. Для костюмной вечеринки на тему ’Служебного романа’ и образа Людмилы Прокофьевны.
Ответ дляПросериарила молодость
До речі, непогана ідея для вечірки
Ответ дляМанкоголік
А мне , кстати, нравятся
Почему бы и нет
Цена вопроса ?
Почему бы и нет
Цена вопроса ?
Ще не знаю, аукціон на ібей
Бідося• 09 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
До речі, непогана ідея для вечірки
я вам больше скажу, это идеальный вариант, для тех у кого в компании дресс-код. Туфли идеальны для протокольного мероприятия, можете кинуть ссылку.
Мій не такий• 09 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Розшифруйте)
МЕШТИ, мешт, мн., діал. Взуття (переважно туфлі або черевики).
Ответ дляБідося
L´autre chose
Не можу скопіювати посилання з ібей
Кидстаффовка• 09 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Под что?
Плаття міді наприклад. Бачила на ансвері схожі туфлі з легким літнім платтям. Під джинси теж можна
Kusalochka• 09 августа 2023
Ответ дляКидстаффовка
Нравится- берите. В такой обуви может быть очень удобная колодка. Они вполне актуальны. Я такие в гардероб вписать не смогла
Ответ дляKusalochka
Який у вас зріст?
Ответ дляKusalochka
Ідеально для такого взуття.
В мене 177, тож я їх навіть не розглядала
Ванна Тазиковна• 09 августа 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Сміх та й годі.
Кидстаффовка• 09 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Осьо
Ще чоботи такі хочу
Усміхайлик• 09 августа 2023
Ответ дляБідося
В нас дрес-код, прописується на всі заходи, але ніхто нічого подібного не взуває 🤷♀️ можливо це категорія 50+б але не зависокі підбори в такому випадку?
Бідося• 09 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
разве я спрашивала Ваше мнение на свой комментарий, вы видите сквозь текст, сколько мне лет? да, я уже увидела, что каблук высокий.