Daria-b243• 10 августа 2023

Хочеться врятувати дітей від таких мамаш(

Всім привіт! Хочу з вами обсудити останнє інтервʼю співачки МамаРіка про материнство. Бо особисто мене бомбить!! Якщо ви не дивилися, то ось посилання:

Вона каже, що народжувала у Києві, а живе в Одесі. І після пологового вона одразу сіла в машину, поклала дитину в автокрісло і дитина всю дорогу аж до Одеси проспала, та ще й укаканою (і ця горе-мамаша ще й радується цьому). Але бляха не можна же стільки часу манюньці бути в автокріслі! Що зі спиною малюка? Ще й блін не помити бідну дитину… Корочше, я в шоці і мені треба обговорити це з кимось))))

Дівчата, що думаєте з цього приводу?
Бабця в мештах• 10 августа 2023
Це та ,що виє пісеньку про синочка?

Сало не люблю• 10 августа 2023
не смотрю и не думаю,вам плохо от этого позвоните в опеку
Помидорина• 10 августа 2023
Ви автокрісло для немовлят взагалі бачили?
Щодо укаканою, вона сказала, що поклала дитину укаканою і поїхала? (сумніваюся). Ви свою дитину кожні 5 хв перевіряли на прогулянці, уночі?
Библиотекарь• 10 августа 2023
Видео не смотрела. Но с обоими детьми с рождения ездила раз сто Одесса-Киев и обратно. Что вы нагнетаете?)) В дороге все делают отдых, покормить ребенка и самой поесть. В автолюльке ребенку удобно, существуют вкладыши с рождения. У знакомых малыш вообще вырос в этой люльке, тк в кровати не спал, а в ней спал)) Все отлично, вырос здоровым. Мои тоже оба спортсмены, никаких проблем))
Библиотекарь• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Я подивилася відео, там норм зашкварів. От наприклад, про нігті. Я читала, що категорично заборонено їх стригти, коли дитина спить, а тут кажуть - стрижіть коли спить. (Тіки готуюся стати мамою)
Если ребенок не просыпается, стригите, когда вам удобно.
Smusish• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Коли станете мамою, тоді ви зрозумієте, чому потрібно стригти нігті , коли дитя спить .
Вельми шановна• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Так по другому никак, только когда спит 😁

Библиотекарь• 10 августа 2023
Пролистала видео, там вообще нет малыша в автокресле, тетка чего-то вещает в магазине, слушать и вникать неохота.
julia-678c• 10 августа 2023
Автор, вам скучно жить? Пойдите займитесь чем-то полезным
Королева ганделику• 10 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
Не 4, а все 6 обычно получается
За 6 до Львова можно доехать
Карма хамелеона• 10 августа 2023
Є автокрісла як люлька
Этожзвяздаяегообожаю• 10 августа 2023
ну все, сломала малыша, нужно следующего рожать, этот уже бракованый
Сизоока бестія• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
За 6 до Львова можно доехать
Ну так разница менее 100 км, где то за 6-7 и доезжают
Два-три тижні і фсьо• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Та стрижіть коли хочете, так як вам буде зручно. Багато хто стриже саме під час сну, бо інакше дитина не дається.
До речі, чого категорично заборонено? Чим пояснюється?
Скляна миша• 10 августа 2023
глянула теми автора, питань немає, все ясно)
Королева ганделику• 10 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
Так вы ж до Одессы только 6 едете
Сизоока бестія• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Так вы ж до Одессы только 6 едете
Правильно, если +70 км по расстоянию, то за 7 до Львова
Жена сантехника• 10 августа 2023
А что не так с автолюлькой? Там же практически такая же поза как на руках.
Витворунка• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Перші три місяці вони росли зі швидкістю світла, а малий дригав руками та ногами так, що було нереально ту ручку втримати. Тому стригли коли спить. Можна ще стригти, коли їсть.

Мама Чели• 10 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Тема трольна, створена спеціально для срачу. Це очевидно.
Типа плохая реклама - тоже реклама? Похоже на то) Я впервые слышу, что есть такая певичка. И забуду про неё, как только тему закрою.
Я Головна• 10 августа 2023
У автора мабуть ще немає дітей, дитина у автокріслі далеко не найбільша проблема матерів.
Пффф 100%• 10 августа 2023
о то у вас скучная жизнь, чтобы еще и чужими детьми заморачиваться, мне как то вообще на всех детей пофиг, главное чтобы они не истерили, не мешали жить окружающим, ну и чтобы их мамаши не светили обосранными памперсами и горшками.
Якось так і живу• 10 августа 2023
Меня больше волнуют покалеченные рашкой дети. Чем обосравшийся младенец какой то ’звёзды’
Не їм після шостої• 10 августа 2023
Авториха просто піарить якусь курку
Форточка• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Та стрижіть як Вам зручно, ні на що це не впливає, аби дитину не поранити
Ишо• 10 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
Какие 70 км?))))) С Одессы до Львова 70 км?😂
Сизоока бестія• 10 августа 2023
Ответ дляSnow bunny
Разница между Киев - Одесса и Киев - Львов