40ка• 10 августа 2023

Вищу освіту не треба?

Знаєте, у реальному світі вища освіта - то 5 чи скільки там років вчитися, а потім прийти на мінімальну зарплату.
Та й тут треба від студентів багато розуму, бажання і здоров*я. Від батьків - багато грошей.
Може, краще не треба намагатися стрибнути вище себе, а хай дитина за кілька років отримає якусь професію і почне заробляти, ставати на ноги?
Все одно в 40 років їй захочеться змінити життя ))
Вища освіта треба?
Результат:
вже голосів: 133
71 (53.38%) Якщо є можливість, так
33 (24.81%) Якщо є особлива мета, то так
17 (12.78%) Ні, можна і середню
9 (6.77%) Свій варіант
3 (2.26%) Краще якісь курси купити
Catou• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
Нічого не розвиває і без використання користі не має. Як людина з ВО кажу))
У тих, хто вчиться, розвиває здатність мислити, аналізувати, швидко оперувати великим об´ємом інформації
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Я же никого не уговариваю) живите в ваших иллюзиях
Розумієте в чому різниця, я вам просто розказала про свій досвід і висловила свою думку. А ви агресуєте, негативите, напіраєте, насміхаєтесь. Зазвичай люди так спілкуються, коли незадоволені собою.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Вы курсы психолога окончили?)
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Вы курсы психолога окончили?)
Навіть не близько, не намагайтесь. Все, що хотіла, я сказала. Спокійної ночі.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Удачи)
Александра333-0d63• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Курсы кого? Бровистов или бариста?)
Лікаря нейрохірурга
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Лікаря нейрохірурга
И сами пойдут лечится к такому )) а шо
ПЛЮС-МИНУС• 11 августа 2023
у меня два диплома. Ни на одной работе даже взглянуть не попросили.
Никому не нужны мои дипломы. Им нужно моё портфолио. Даже обидно за потраченные годы и усилия.
Ollka• 11 августа 2023
Ответ дляangelo4ka
Айти оперировать не будут
Ну, врачи у нас все с ВО.

Речь шла о тех, кто работает по специальности после ВО и нормально зарабатывает.
При чем врач Айти?

У меня несколько дизайнеров нормально зарабатывающих. И есть родственница архитектор, которая работала здесь, выехала и ее диплом признали за грарицей, работает. Правда, язык знала.
Witty• 11 августа 2023
Ответ дляCatou
І прям от всі тільки чесно вчаться. Ніхто не башляє за екзамени, ніхто не ’козлить’ лабораторки, ніхто не купує дипломні роботи. Це так у вашій країні рожевих поняшек?
автор 40ка • 11 августа 2023
Ответ дляWitty
Пробачте, що втручаюсь в розмову
Я поступила, здавала екзамени і вчилася сама
І у мене були однокурсники, які теж вчилися самі
На державному
Witty• 11 августа 2023
Ответ для40ка
Пробачте, що втручаюсь в розмову
На державному
А таких, що не вчилися самі, та на контракті, зовсім не було?))

Вони отримали таку саму ’бамажку’, що й ви
автор 40ка • 11 августа 2023
Ответ дляWitty

Я дивлюся тільки за собою і отримала не ’бамажку’, а диплом
Witty• 11 августа 2023
Ответ для40ка
Ну ви тут намагаєтесь довести, що наявність такого самого доводить, що людина, розумна, розвивалася, вчила і т.д.
До чого тут ви одна?
Ну і я взагалі сумніваюся в тому, що ви вуз відвідували, якщо говорите, що не уявляєте, як вчилися однокурсники. Чи на вас там шори як на коняк вдягали?)))