40ка• 10 августа 2023

Вищу освіту не треба?

Знаєте, у реальному світі вища освіта - то 5 чи скільки там років вчитися, а потім прийти на мінімальну зарплату.
Та й тут треба від студентів багато розуму, бажання і здоров*я. Від батьків - багато грошей.
Може, краще не треба намагатися стрибнути вище себе, а хай дитина за кілька років отримає якусь професію і почне заробляти, ставати на ноги?
Все одно в 40 років їй захочеться змінити життя ))
Вища освіта треба?
Результат:
вже голосів: 133
71 (53.38%) Якщо є можливість, так
33 (24.81%) Якщо є особлива мета, то так
17 (12.78%) Ні, можна і середню
9 (6.77%) Свій варіант
3 (2.26%) Краще якісь курси купити
Evga32• 10 августа 2023
Щоб гарно заробляти вища освіта точно не потрібна.
Valentina0701• 10 августа 2023
Вища освіта дійсно потрібна не всім, але в нас люди цього часто не розуміють.
Тут треба вирішувати виходячи зі здібностей дитини до навчання та з її бажання.
Like-995b• 10 августа 2023
А почему на минимальную?)
Ирина_Б_• 10 августа 2023
ну то высшее образование которое у нас точно не нужно.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
У нас хорошее высшее образование. У меня масса успешных знакомых с ВО нашего Политеха, Мед , Шевченко
Irishashchira• 10 августа 2023
Свій варіант : як повезе в житті, але навчатися новому можна і в інтернеті, головне розуміти, що саме ти бажаєш, і в якій сфері ти бачиш себе спеціалістом.
Ксюша-говоруша• 10 августа 2023
Мені треба. Є професії, де потрібна освіта
Catou• 10 августа 2023
Вища освіта розвиває мізки і корисна навіть якщо працювати не за спеціальністю
Irishashchira• 10 августа 2023
Якщо що , то в мене два виші, працюю взагалі завдяки курсам )))
Кизилове варення• 10 августа 2023
По факту не нужно, но пока в обществе установка, что без диплома и на нову пошту не возьмут, то тут такое... Возможно придётся
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляCatou
Та нічого вона не розвиває, трьохмісячні курси в інтернеті розвивають набагато швидше і якісніше
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Курсы кого? Бровистов или бариста?)
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Курсы кого? Бровистов или бариста?)
А ви тільки такі бачите?))
Irishashchira• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Ось тут : згідна на 100%
Елена 2016• 10 августа 2023
в нашей стране сегодня дефицит на хороших технарей и рабочих с мозгами. Я две недели искала по всему Днепре - сварщиков и резчиков холодного метала, стропальщиков и монтажников, искала именно таких, которые вменяемы с допусками к работам, еле нашла....чтобы сформировать две бригады.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
А ви тільки такі бачите?))
Однозначно) с ВО все , кто с мозгами реализован.
Irishashchira• 10 августа 2023
Диплом - це плати гроші і потім вішай А4 в рамці на холодильник)))))
Like-995b• 10 августа 2023
Т е все , кто тут пишет , что ВО не нужно- ваши дети после 9 класса идут в ПТУ?)
tirin• 10 августа 2023
Зависит от предрасположенности и предпочтений человека. Не всем нужно высшее образование. Я лично, оказавшись беженцем в чужой стране, поняла, что умение работать руками дает значительно больше возможностей, чем умение работать головой)
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
я в мед. не училась, но какие врачи выходят это ужас они или не учатся или им так преподают. Все кто заканчивают вуз не может выйти и работать по специальности, ни практика, ни теория не соответствует сегодняшним реалиям, или просто нет работы. Я закончила бух.учет и аудит с нашей группы по специальности работало 2 человека, по второму диплому такая же история. А сейчас еще и дистанционка это вообще бред
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ваши дети не будут получать ВО?
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Всі мої знайомі, які працюють за освітою, просто виживають. Реалізовані ті, хто зовсім не за дипломом працює. І це повально кругом.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
В моем окружении ровно наоборот
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
В моем окружении ровно наоборот
Наприклад? З якою освітою люди працюють і прям забезпечені?
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Ваши дети не будут получать ВО?
будут
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
будут
Зачем?
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Да масса примеров. Логиста взяли без опыта на 25 тыс толко потому, что ВО НАУ, разобрался человек за месяц. Мозги выставлены верно благодаря ВО и подход к делу.
Witty• 10 августа 2023
В Україні диплом - то не про знання чи професія, а просто справка ’янедебіл’. Нікуди брати не хочуть на роботу без нього, хоча в тій роботі й освіта не потрібна. Дівяата/хлопці зустрічатись нп хочуть і т.д. Хоча можна бути розумником без диплому, чи ідіотом з во.
В західній європі це в основному не так і здобувають вищу освіту ті, кому вона потрібна. Хто хоче в механіки чи там з дітьми працювати - йде в пту, потім якщо потрібно буде, то завжди встигнуть довчитися. І мені ця система набагато більше імпонує
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
25 тисяч - це забезпечена людина? Ми трошки про різне говоримо
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Ваши дети не будут получать ВО?
я только ЗА высшее образование, но это не тупо получения диплома и сидишь с большими глазами, а что дальше. Это должны быть знания, человек выходит специалистом и должен работать на основе полученных знаний в вузе.