40ка• 10 августа 2023

Вищу освіту не треба?

Знаєте, у реальному світі вища освіта - то 5 чи скільки там років вчитися, а потім прийти на мінімальну зарплату.
Та й тут треба від студентів багато розуму, бажання і здоров*я. Від батьків - багато грошей.
Може, краще не треба намагатися стрибнути вище себе, а хай дитина за кілька років отримає якусь професію і почне заробляти, ставати на ноги?
Все одно в 40 років їй захочеться змінити життя ))
Вища освіта треба?
Результат:
вже голосів: 133
71 (53.38%) Якщо є можливість, так
33 (24.81%) Якщо є особлива мета, то так
17 (12.78%) Ні, можна і середню
9 (6.77%) Свій варіант
3 (2.26%) Краще якісь курси купити
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
25 тисяч - це забезпечена людина? Ми трошки про різне говоримо
Человеку 24 года
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
я только ЗА высшее образование, но это не тупо получения диплома и сидишь с большими глазами, а что дальше. Это должны быть знания, человек выходит специалистом и должен работать на основе полученных знаний в вузе.
Тогда зачем оно? Если вы так думаете
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Тогда зачем оно? Если вы так думаете
дети будут получать ВО не в Украине
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
А вы без образования какой доход имеете?
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Человеку 24 года
В моєму світі людина в 23 отримує 3,500 євро, бо вивчилась на курсах і працює на дві компанії віддалено. Ось про що я говорю. Просто вища освіта ніколи не дасть ні таких можливостей, ні знань.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
дети будут получать ВО не в Украине
Вы думаете это залог успеха?
Witty• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Да масса примеров. Логиста взяли без опыта на 25 тыс толко потому, что ВО НАУ, разобрался человек за месяц. Мозги выставлены верно благодаря ВО и подход к делу.
А у вас мозги не сильно ’выставлены’, вы причину и следствие не различаете)) ему не ВО помогло умным стать, а поступил он туда благодаря своей голове.
Я закончила хороший фак кпи и даже там были как звёзды, так и откровенные тупые лентяи
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Вы думаете это залог успеха?
что для вас успех?
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Ну то есть вы гарантируете, что все дети, не получившие ВО будут так хорошо зарабатывать после курсов? ))
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
А вас хамить на каких курсах учили? )
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Я з освітою, але ні дня не працювала по спеціальності. А от якраз за курсами працюю півжиття. І дохід зовсім не той, який я могла б отримувати за дипломом, навіть якби досягла вищого рівня в професії
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
что для вас успех?
А для вас?)
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Ну то есть ВУЗ ы можно закрывать?
Witty• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
В каком вузе дают такие знания, что можно выйти и сразу быть хорошим специалистом? Ну, может, в меде, если хорошо учиться. В большинстве профессий специальность приходится осваивать в процессе работы
Jordanna• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
В Україні диплом - то не про знання чи професія, а просто справка ’янедебіл’. Нікуди брати не хочуть на роботу без нього, хоча в тій роботі й освіта не потрібна. Дівяата/хлопці зустрічатись нп хочуть і т.д. Хоча можна бути розумником без диплому, чи ідіотом з во.
В західній європі це в основному не так і здобувають вищу освіту ті, кому вона потрібна. Хто хоче в механіки чи там з дітьми працювати - йде в пту, потім якщо потрібно буде, то завжди встигнуть довчитися. І мені ця система набагато більше імпонує
Мені не вистачає вищої освіти, хоч і розумна ніби, розвиваюсь, швидко підлаштовуюсь
Я закинула, після 3-го курсу . І завжди при влаштуванні на роботу виникають питання. Є ж різниця працювати комірником чи завскладом або навіть менеджером в офісі, хоч з.п і однакова. Я менеджер, але нічого більше і не світить, бо корочки нема. Навіть якщо з.п і невелика, різний рівень роботи.
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Ну ясно. Я вам про фому...))
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
А вы хотели сразу и все?)после курсов сразу доллары потекли?)
Ирина_Б_• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
а почему он закончил НАУ и работает логистом? а не по специальности?…….. Вот я об этом и говорю.
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
Логист авиаперевозок
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Ну ясно. Я вам про фому...))
Ваши дети без ВО?
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Ваши дети без ВО?
Ви якось так невдало підтримуєте розмову. Мабуть за дипломом все життя працюєте)
Witty• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
А вы гарантируете, что все дети с ВО хотя бы просто найдут работу, которая их прокормит?))
Нет гарантий, нигде. Мозги+амбиции+уверенность в себе+труд+просто удача. Заметьте, образования в этом списке нет
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
А ответ будет? ) иди ВО не надо никому, но ваши дети таки его получат?)
Ollka• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Наприклад? З якою освітою люди працюють і прям забезпечені?
Про своє коло напишу.
Племінниця 24 роки. Дівчина з глухого села, сирота, вступала по квоті. Айті. Працює по спеціальності з 2 курсу. Заробляє 2,5 тис на даний момент.

Кума теж Айті, їй під 50, ВО ще в той час. Там заробіток огого.

Кума закінчила ВНЗ по Дизайну. Своє ательє, обшивала зірок. Тепер в іншій країні теж своя справа по спеціальності.

Друг. ВО пов´язане з логістикою. Там і працює. Другу квартиру в Києві купили перед війною. Ще є в Борисполі, та будинок в Закарпатті.
Witty• 10 августа 2023
Ответ дляJordanna
Я ж і кажу, що в Україні важливо, саме не для освіти, а для ’корочки’. І це не дуже добре характеризує всю систему. Бо витрачати 5-6 років життя на здобуття самоцінного папірця - це страшно
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
При равных условиях работодатель выберет человека с ВО. Хотя бы потому, что человек чему-то уделил время, изучил и имеет шаблон подхода к решению проблем
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляEvga32
Ну так ответ будет?)
angelo4ka• 10 августа 2023
Ответ дляOllka
Про своє коло напишу.

Айти оперировать не будут
Like-995b• 10 августа 2023
Ответ дляWitty
Удачи!)
Evga32• 10 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Жаль, работодатєлі про це правило не знають) Була за життя десь на 6 співбесідах, жодного разу про ВО ніхто не запитав.