А я з косою• 10 августа 2023

Work.ua: Відмовляємося від співпраці з компаніями, що не вийшли з рос ринку

Півтора року повномасштабної війни довели, що ті компанії, які досі не вийшли з російського ринку, це вже точно не тому, що поки не змогли чи не встигли. Вони не хочуть. Гроші для них дорожчі, ніж життя людей. А отже, їм не має бути місця в Україні.
Ми всі розуміємо, що співпраця будь-якого бізнеса з нашим ворогом — це його підсилення. На податки, які платить бізнес, працюючи в росії, виготовляються ракети, що летять нищити нас і наші міста.

Відсьогодні Work.ua припиняє надавати будь-які послуги компаніям та брендам, що не вийшли з російського ринку, і розриває з ними всі контракти. Ми також закликаємо інші бізнеси та людей зробити такий крок — відмовитись від будь-якої співпраці з ними.
И_В_офигительных_штанах• 10 августа 2023
Ок

Приму в дар• 10 августа 2023
И шо? А в магазинах отлично продаются отлично продаются в говностране . Чё не принимают меры?
Идеальная оптимистка• 10 августа 2023
Это хорошо, только надо было это сделать гораздо раньше.
автор А я з косою • 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну так це ж ваш вибір купувати в таких магазинах і такі товари чи ні
COTTONNAJA• 10 августа 2023
Украине за транзит газа перестали платить, чи не? Плиту выключили, и уголь с африканского роттердама на зиму завезли?
Шкала Радощів• 10 августа 2023
Они страшно расстроятся, конечно....
Приму в дар• 10 августа 2023
Ответ дляА я з косою
Да шо вы? Мой выбор... Это выбор нашего правительства торговать таким товаром . А я, как покупатель, не обязана высматривать какой и где товар продается и ушел он из говностраны или нет.
Додекаэдр• 10 августа 2023
А що ж тільки зараз? Довго думали
Директор Пляжу• 10 августа 2023
На зло кондуктору піду пішком

автор А я з косою • 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну не зобов´язані то не зобов´язані.
COTTONNAJA• 10 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
На зло кондуктору піду пішком
по шпалам метро...
Сорока-ворона• 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Тому що вам все одно на чужих дітей, у спальні яких летять російські ракети.
Приму в дар• 10 августа 2023
Ответ дляА я з косою
Ну не зобов´язані то не зобов´язані.
Удалено администрацией...
Приму в дар• 10 августа 2023
Ответ дляСорока-ворона
Пафос свой для Зе и его команды оставьте.
Сорока-ворона• 10 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
росія вбиває наших дітей за гроші тих компаній. Всі хто захищає ці компанії - підтримують вбивства українців.
Сорока-ворона• 10 августа 2023
Work.ua - МОЛОДЦІ!
Приму в дар• 10 августа 2023
Ответ дляСорока-ворона
А метро помогает отстраивать дома в ирпене. А Джонсон и унилевер донатят приличные деньги на ВСУ. И многие из списка на фото автора, помогают, донатят.
Oks_kis• 10 августа 2023
Это хорошо, если есть возможность перебирать
А если съемная квартира и нужны деньги на проживание, а там зп выше среднего и хороший соц пакет, то мало кто поддержит
Позитивна• 11 августа 2023
Ну будет моя компания публиковать вакансии на работа юа)

Вподобайден• 11 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
BERLIN-CHEMIE, например, фармацевтическая компания. Отказавшись от них, в первую очередь, мы накажем себя. На нас напали, нас бомбят, а мы еще от лекарств должны отказываться? И кому мы сделаем хуже?
автор А я з косою • 11 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Удалено администрацией...
не виправдовуйтеся
автор А я з косою • 11 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
ага, зароблять в парашці мільйон, на ЗСУ задонатять копійку. Герої)
автор А я з косою • 11 августа 2023
Ответ дляПозитивна
Та най собі хоч вдавляться на здоровля)
Шкала Радощів• 11 августа 2023
Ответ дляА я з косою
Та най собі хоч вдавляться на здоровля)
Нашло кондуктору куплю билет и пойду пешком.....