Бабка_в_кедах• 10 августа 2023
вопрос к астрологам
добрый вечер, кто разбирается в теме подскажите пожалуйста, если у мужа в натальной карте указано, что два брака, это обязательно у него будет два брака или может проиграться иначе?
Бабка_в_кедах
• 11 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Может быть два партнёра, а официальный брак один.
вы имеете ввиду как одна жена, а другая любовница?
Невидимка Майя• 11 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Да.
Инфотуфелька• 11 августа 2023
Одруження і відносини - це дуже різні речі. В карті вони не одне й те саме.
Але змінити те, що є в натальній карті можливо.
В мене було народження дитини в 25 років, а якщо буде зроблено аборт, то бездітність.
Нажаль був саме аборт.
Але в 35 я народила дитину. Це далось дуже і дуже важко. І вже коли була дитина, астролог робив мені натальну карту, знаючи про існування дитини і була в шоці з цієї ситуації. Бо там настільки жорстко все було прописано...
Але це не означає, що ви зможете залишитись першою і єдиною дружиною...
Нажаль був саме аборт.
ОбережнаЯ• 11 августа 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Нажаль був саме аборт.
Не може такого бути, що якщо зробити аборт, то буде бездітність. Або щось не те пишете. Є, дійсно, плодовиті люди і не плодовиті, але і прогностику ще аналізувати треба. За життя жінки, як правило, декілька разів у різний час випадає можливість завагітніти і вона або використовує момент, або ні.
Бабка_в_кедах
• 11 августа 2023
Ответ дляPlacid
Нет в натальной карте количества браков.
а что это тогда может быть?
Бабка_в_кедах
• 11 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
добрый день
а может вы и по моей теме можете подсказать?
ОбережнаЯ• 11 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
добрый день
Звідки взялася цифра 2 шлюби? Чому не 3-5? Точну кількість астрологи зазвичай не рахують. Так, в карті можна побачити схильність до одного шлюбу, чи до декількох, побачити вказівки на розлучення + обов´язково дивимося прогностику. Буває така Ж.в прогнозі, а люди кризу проходять і лишаються в шлюбі.
Мені здається, ви себе накручуєте, простіше треба до таких речей відноситися...
Бабка_в_кедах
• 11 августа 2023
Ответ дляPlacid
Что «это»? О чем речь
основываясь на чем, астролог сделал вывод о втором браке.
если это не второй брак, то что это тогда