Бабка-байкерша• 11 августа 2023
Чи реально знайти роботу в іншій сфері на достойну оплату?
Наприклад я отримую зараз зп 30-35 тис, але ця сфера мені не підходить по здоров’ю і іншим причинам. Хочу знайти в іншому напрямку, чи реально розраховувати на норм зп, чи треба починати знову з 0. Хто міняв роботу? Я після університету ще не міняла тому дуже переживаю
Швабристка• 11 августа 2023
Думаю зараз не найкраще міняти основну роботу, при тому що у багатьох її взагалі немає і всі сидять вдома
Шмоточницаца• 11 августа 2023
Продовжувати працювати і шукати... І побачите. Треба час. І дані про ваше бажання, навики
Тишком_нишком• 11 августа 2023
Можна, але є імовірність, що така робота буде на грані моральності (щось на кшталт вебкам, шлюбних агенцій тощо). Все інше потребує знань і досвіду.
Бабка-байкерша
• 11 августа 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ні я працюю в нормальній сфері)
Перекус беру завжди• 11 августа 2023
У вас така шикарна зарплатня! Тримайтесь її. Краще точно не знайдете та пожалкуєте. В наші часи краще обирати гроші.
Бабка-байкерша
• 11 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Мені треба тягати важке а я заробила протрузії зараз керівники не сидять в кабінетах всіх скоротили
Швабристка• 11 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Тоді звичайно пробуйте паралельно
Перекус беру завжди• 11 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Тоді вам тільки дауншифтінг тисяч на 10.
Бабка-байкерша
• 11 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Чоловік мій пішов туди здається сім’ї більше немає
Черпак_для_фантазий• 11 августа 2023
Роботу без відповідного досвіду одразу на 30 тисяч ви не знайдете. Розраховуйте на 10-15 максимум. І з часом ріст, коли будете набувати відповідних навичок. Це ж очевидно, хіба ні?
Бабка-байкерша
• 11 августа 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Для мене ні бо це моя перша робота після університету на якій я виросла трохи
Черпак_для_фантазий• 11 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Шукайте тоді суміжну сферу, де ваш досвід матиме якусь цінність. Якщо сфера буде повністю інша - все з нуля.
ПампушОК• 11 августа 2023
Если в другой сфере, радикально отличающейся от Вашей, придется начинать все с нуля и зарплата будет невысокая. Я вначале и бесплатно иногда работала.