Дівчина Бобула• 11 августа 2023

Як Ви прививали дитині допомогу по дому?

Добрий вечір, порадниці.
Вот їду з роботи і думки про завтрашні прибирання, готування, прання, прасування, закупку.
Є 2 дітей : 9 і 3роки.
З молодшим все робила сама і мама, так як жили разом. Зараз уже в своїй квартирі, но дитина все з під палки допомогає. Прошу в крайніх випадках, щоб не примушувати.
Не одноразово чула думку, що треба з маленького віку привчати..
У кого дітки допомогаються в побуті без нагадувань, поділіться досвідом будь ласка. Коли почали прививати і як чаме.
Дякую.
Арина85• 11 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Помню всю кухню в муке и засланное все от первых омлетов
так і є
але мене це не наполягає
я не женусь за ідеальним порядком
аби діти були щасливі і здорові

tarveldy• 11 августа 2023
З 3 років це була частина реабілітації, зараз 9 і це звичка , іноді треба нагадати, або попросити, але прибрати ліжко, прибрати зі столу, витерти розлите, скласти речі в шафу або в прання, то на автоматі
Зараз дуже подобається виносити мусора ))) вже дуже хоче сам гуляти і ходити до школи
Ласую колобками• 11 августа 2023
Не допомогає, не їсть)) 😁
Стетоскопуло• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Просто згадую себе в дитинстві. У мене був обов´язок щоденно мити посуд після сніданку коли прийду зі школи , 2 раза в тиждень пилосос, і на вихідних з мамою ген уборка, прання(я розвішувала), і допомога на кухні(почистити овочі, посуд помити).
Я бувало в пятницу після школи починала щлсь з ген уборки робити, щоб в суботу раніше закінчити і піти з подругами гуляти.
Вот як так батьки привили мені цю відповідальність?
І вам це подобалось? Ви особисто не вважаєте, що то перебор?
Бронетапці• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ви праві.
З першою дитиною я вела себе не правильно. Ми жили з батьками, і я не залучала до допомоги, бо а основному ми з мамою прекрасно справлялися. І бачу, що виховала побутового інваліда. Не хочу повторити помилку і з другою дитиною. Тому і створила тему.
Не судіть. Дитині 9 років. Побутовий інвалід, то чоловік, який не вміє готові пельмені сам зварити.
Навчиться, коли треба буде.
Якщо дуже хочете привчати, то почніть з 1 обов´язку. Наприклад: винести сміття чи купити хліб, чи поливати квіти. А з часом додасте інші.
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляБронетапці
Навчиться, коли треба буде.
дякую за добры слова!
автор Дівчина Бобула • 11 августа 2023
Ответ дляСтетоскопуло
важко сказати.
обіди на батьків точно немає. і з мене виросла хороша господиня і відповідальна людина і працівник.

Бронетапці• 11 августа 2023
Мої діти на декілька років старші за вашу дитину. Нічого не роблять з хатньої роботи.
Я в їхньому віці щотижня пилососила і мила підлогу. Але, ключове, мене ніхто не змушував.
Я не готувала. Хоч деякі мами змушували доньок готувати. Мене жаліли і казали, що ще наготуюсь.
Життя всіх вчить.
Донька може помити посуд інколи за бажанням. Син нічого не хоче робити.
Інколи змушую сміття виносити. Жінка і життя змусить все робити.
Ці навички легко набуваються.
Ростки жимолости• 11 августа 2023
Я как ни прививала - ничего не привилось.
Педагог с меня так себе. Единственное, что делает без напоминаний - это кормит попугая, моет за собой посуду и то не сразу.
У меня девочка и я понимаю, что хочет-не хочет, а ещё и наубирается, и наготовится в своей жизни.
Стетоскопуло• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
важко сказати.
Це ж ще залежить від темпераменту. Ви, мабуть, були спокійною, врівноваженою дитиною? А бувають шилопопи, яких не спіймаєш в ополонку.
Я взагалі стала простіше дивитись на побутові питання. Краще встигнути набутися разом з рідними, аніж драяти хату щовихідних. Але кожному своє
Гравіцапа• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
У меня тоже, но детей приучили вы, как и я свою, тоже руготня не хочет помогать, а я боялась маме сказать нет
автор Дівчина Бобула • 12 августа 2023
Ответ дляСтетоскопуло
так ,я була спокійною, но дуже юморною, душею компанії.Но наприклад той же велосипед, лазання по деревам, бігатня мене не цікавили (я в своєму житті ні разу не каталась на велосипеді наприклад, і на тому же дереві не була). А вот в колі друзів настільні ігри обожнювала.
на рахунок побуту я також дуже ’спрощена’. Все що може робити техніка: посудомилка, робот пилосмок, пралка, сушка, скороварка, хлібопічка у нас є. Блюда також прості і швидкі. В основному в скороварці, грилі, духовці.
Так не хватає гаджета який би допомогав речь поскладати, сантехніку і техніку помити, заказ продуктів (користуємося доставками). Так надіюсь, що якийсь геній з часом придумає таких помічників..
автор Дівчина Бобула • 12 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
поэтому и создала тему, послушать как у других.