Щас ухожу• 11 августа 2023

Хлопець надіслав своє інтим фото

Дівчата , це капець. Познайомились в інтернеті, з різних міст . Я до нього їхати не буду, хоча він запрошує і живе сам. Але для мене це принципово, кажу що хай сам приїжджає, але я живу з мамою та сестрою. Думаю що зняти номер в готелі не проблема.
Прохав щоб я йому фото в білизні відправила 🤣 на що сказала що він не мій хлопець щоб таке відправляти. Він мені своє фото відправив.
Це прояв зневаги як на мене. Який жах…
Домашня Зюзя• 11 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
они все так делают
не все

Bejza• 11 августа 2023
Ви скільки годин з ним знайомі? Номер вже готові зняти...
автор Щас ухожу • 11 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
После этого фото вы ему написали, что он классный?
Да
ГонУрова дівка• 11 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я йому сказала що він класний, але він має приїхати першим і такі фото я відправляю тільки своєму хлопцеві
Своi фото не вiдправляйте,Ви не знаете хто вiн,потом шантажують i вимагають грошi,бо виставлять Вашi фото на рiзних ресурсах
Непереможна• 11 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Да
Навіщо? Ви ж вважаєте, що це неповага до вас
Вишневий цвіт• 11 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
то він своїм фото продемонстрував вам, що ви вже його дівчина
ЖивунаБагамах• 11 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
они все так делают
Надеюсь, что не все

Стріляний птах• 11 августа 2023
тема фото не раскрыта. что и в каком состоянии было изображено на фото ?
бибизяна• 11 августа 2023
Ответ дляЩас ухожу
Він класний, то ви про член?
7_кг_рыбы• 11 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
они все так делают
Та прям.
7_кг_рыбы• 11 августа 2023
Даже если смоделировать меня сейчас выпимши и не женатого (хотя первое моделировать не нужно), слать какие то свои фото потребности не чувствую))