Прокачую сідниці• 11 августа 2023
Скільки коштують такі онлайн уроки малювання?
9 уроків онлайн, для дітей.
Я малюю з дитиною також.
Пркажу свої малюнки з безкоштовних уроків.
Думаю купити курс з 9 уроків. Але 690 грн
Дорогувато, чи нормально?
Я малюю з дитиною також.
Дорогувато, чи нормально?
Прокачую сідниці
• 11 августа 2023
Ответ дляМаруська Му
моїй зараз теж 8 ,а знайшли цей канал в 7 років, вона сама його включала,коли я була на роботі, останавлювала відео й малювала, потім мені такі коктейлі, морозиво реалістичні показувала,я сама здивувалася. там под кожним відео написана фірма маркерів й кольори які вона підбирала маркеры Sketchmarker, є різні фірми. Спочатку моя звичайними малювала, теж гарно виходило. а потім я купила професійні але в Польші, вони можуть накладати відтінки один на один,малюнки більш реалістичні, вже рік пройшов -вони малюють,, я купувала на 24 кольора, зараз вона хоче на 80 відтінків
Дякую! Мені здається моя не потягне такі уроки) але спробуємо
Маруська Му• 11 августа 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А как называются маркеры, не помните?
под каждым видео она пишет оттенки которые использовала в рисунке у нее написано Sketchmarker
Дівчина Бобула• 11 августа 2023
Ответ дляМаруська Му
Спасибо
Копуша• 11 августа 2023
А что там рисовать? Если у вас есть базовые навыки, то там нет ничего сложного в рисунках этих.
Прокачую сідниці
• 11 августа 2023
Ответ дляКопуша
Навики є, а фантазії немає
Я купила курс, думаю мені цього буде достатнто щоб зрозуміти її техніку. Після 9 уроків, я думаю що зможу сама дитину вчити беручи саму картинку без МК. Я вже просто зрозумію що та як
Копуша• 11 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Навики є, а фантазії немає
Отдайте ребёнка на курсы и пусть учить ее проф.
Прокачую сідниці
• 11 августа 2023
Ответ дляКопуша
Вчитель вчить на курсах. Очно, вживу. Там досить дорослі уроки
Лелеки, калли, натюрморт, море
А це більше як разом час провести розвиваючись
Лелеки, калли, натюрморт, море
Редиска Я• 11 августа 2023
Ответ дляМаруська Му
мені подобається цей канал, все розповідається,але на рос.мові, моя дитина малює дуже реалістичні малюнки, я й сама іноді малюю, мені подобається
Подскажите, а что за маркеры используются?
БоВжеВільна• 11 августа 2023
Пошукайте Лана Ра художниця, письменниця. Є канал в телеграмі, безкоштовні уроки 3 рази на тиждень