Тримбулька• 11 августа 2023
Оцініть фігурку по фото, 10/10?
Тумба-юмба• 11 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Красавчик . Мой любимка такой же полосатик сегодня умер . Пересматриваю фотки и опять рыдаю 😢
боже, тримайтеся будь ласка, це дуже велика втрата; обнімаю
Тихомандражная• 11 августа 2023
Ответ дляKaVika29
Сочувствую очень и понимаю. Моя драгоценная черная девочка ушла в конце июня, тоска кроет каждый день
Тумба-юмба• 11 августа 2023
Краса та еталон!!! Дуже люблю цей окрас та «породу». Вони супер красиві, з складним і цікавим кольором, але на фото це не завжди зрозуміло, й в житті не завжди помітно, тому що до них всі звикли. А якщо подивитися «незамиленим оком», стає зрозумілим, що дуже благородный колір. Ваша дівчинка може стати гідною конкуренткою Стефанії :)