Знаю бакси• 11 августа 2023
Як Ви відноситись до знайомств на пляжі?!
Пляж в Києві мало хто знає, читаю книгу, купаюсь, за 3 години, двоє підходили знайомитись, хоч я і розлучена, але прийшла просто відпочити.
ПироженкА• 11 августа 2023
И да и нет) с одной стороны сразу все видно и у вас и у него в плане физ. данных, а с другой обычно там ничего интересного не подкатывает)
Байрактарна• 11 августа 2023
Що значить: хоч я і розлучена, прийшла відпочити’.?
Тобто якщо ти не в парі , то й ні плавати, ні відпочивати не можна?
Сусідка зверху• 11 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
ви теж не понялі?
якась дурня...
Ольчик1998• 11 августа 2023
Це ж добре, головне щоб на голову не сідали. Мы у Вінниці пішли сімʼєю на пляж «я, чоловік та діти» малі купалися з чоловіком, а я тільки ноги мочила
Так підходе мужик і каже повезло тобі з нею, потім питав моє ім’я, та ще щось.. потім просився сфотографуватися зі мною, я сказала ні! Він з дітьми хотів, кажу ні, чоловік каже вы що, діти не с ким не фотографуються
Я в шоці була
Ответ дляОльчик1998
Я в шоці була
И ваш муж его не послал?)
Золота орда• 11 августа 2023
Що у вас в голові
Люди знайомляться всюди
Якщо вам не потрібно відмовилися сидите і читайте свою книгу далі
Люди знайомляться всюди
Ольчик1998• 11 августа 2023
Ответ дляLike-995b
И ваш муж его не послал?)
Сказал нет! И все! Он тот мужик под шафе видимо был
Не стесняюсь• 11 августа 2023
Хорошо отношусь к знакомствам с новыми людьми. В любом месте где есть люди, можно познакомится.
А_мій_самий_самий• 11 августа 2023
Мои родители на пляже, в Киеве познакомились, так что все может быть
Сусідка зверху• 11 августа 2023
Ответ дляLike-995b
А почему вы боитесь обидеть человека? Вы ему что-то должны?
а хіба він шось погане запропонував?
Сусідка зверху• 11 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Конечно. Может он больной, вколол что-то туда, вас не учили не брать у чужих еду?)
я ж не собака
Впораюсь зі всим• 11 августа 2023
я ходила на пляж, видела блогершу, она вертела сракой, а чел снимал на камеру
Сусідка зверху• 11 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Ясно) берите с рук у всех подряд, чтобы не обидеть
так і роблю
Розумна Губка• 11 августа 2023
Ответ дляСусідка зверху
я ж не собака
😂👍
Мене так чувак в АТБ (🤣) побачив, я виходжу а він мені квіти дарує. Мабуть теж наколоті були