Sara-a• 11 августа 2023

Видели уже обращение Арестовича?

Арестович обратился к своим избирателям
https://t.me/c/1748120340/105687
nadia-74• 12 августа 2023
Ответ дляМарика-bf42
І в мене є такий знайомий. Як начинаємо за справи Пороха говорити, він завжди каже ’ умный человек от потока бабла не откажется, мораль-лохам’
Отож бо.Мій кум з піною доказує ,що Порох допомагає і все для армії.Це жах.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
Вот еще интересные архивные файлы

Арестович рядом с Дугиным и Корчинским на пресс-конференции в России топит против Майдана https://www.youtube.com/watch?v=9vPg_sVTbEA
И... Я была против майдана... Потому что понимала, что это конец спокойного течения моей жизни. Очень много людей что были против майдана однозначно хотят нашей победы сейчас и росия для них враг. Люди могут менять свое мнение. Либо раз уж что-то произошло, то действовать исходя из того что есть, а не жевать старые сопли. И кстати в АТО он воевал... Так что мимо...
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляMede
Ось, трапилося на очі сьогодні про Обдристовича:
Керувати Україною грузін Осетрович приїхав з міста Цители-Цкаро (нова назва Дедоплис - Цкаро). За його спиною цікава біографія. Російський агент впливу, учень зайвохромосомного православного фашиста Дугіна. Талановитий маніпулятор. Має демонійний дар (як і Кашпіровський) впливати на аудиторію і впроваджуватися в підсвідомість людини. Мовою психологів це називається «перепрошивка мозку». Як правило, використовує систему Геббельса. 80% брехні, 20% правди. За методичкою ФСБ працює на развал України та на дискримінацію ЗСУ в очах Лідерів Європейських країн.

Екстрасенс із Кахетії з дуже проникливим тихим голосом вкрадається в серця вісімдесятирічних бабусь у мохерових беретах і заробляє собі на майбутні вибори сьомого президента імідж «мудрого» політика. В інтерв´ю журналістам для зв´язування слів використовує ненормативну лексику країни-терориста і православним-хундяєвцам, це подобається.

Вірити Люсі (російські пропагандисти називають його «Карамелькою») - себе не поважать. «Зливний бачок» Бідосіка. Буковельский лижник навчив свого помічника маніпуліровать прийомами Хуцпи. Жодному його слову не можна вірити. Меле суцільну брехню, як і арлекін із Кривого Рогу. За 5 годин до повномасштабного нападу московії він на телеканалах вішав глядачам на вухи «локшину» про те, що російського наступу не буде.

2 березня 2022 року блогер і актор в одній особі брехав з екрану зомбоящика, що «високоточні ракети типу «Калібр» кремль майже не використовує, оскільки вони нібито просто закінчилися».

В атаці 10 жовтня на столицю та інші українські міста пілоти Повітряно-комічних сил задіяли 83 одиниці високоточних ракет. Схоже, що ФСБ готує «Карамельку» як запасний варіант на випадок, якщо «Буратіно» не пройде на другий термін.

Якщо ця людина стане президентом, то десятилітню каденцію двох брехунів Україна не витримає.
Вы это серьезно...Экстасенс? магия? Магия это что- это значит, я не понимаю как это присходит и я так не умею, зато могу облить помоями. Откопали плод чьех-то больных фантазий, написаных с явной целью сыграть на человеческий эмоциях, приправленых унижающими оскорблениями. Кстати калибров у них и было мало, по сводкам нашей разведки, а не фантазиям Арестовича. Но они ж их производят эти Калибры. Они вообще-то полностью активировали военную промышленность.
Оксана-004e• 12 августа 2023
Ответ дляМарика-bf42
Ага) Святой человек пострадал) При всех президентах удавалось хлеб с маслом и икоркой есть, а тут пшик получился. Сам себе перехитрил.
Не перекручивайте, к чему это? Я его не защищаю, но по сравнению с зе он все равно оказался лучшим президентом. И при голосовании я выбрала его, а не троянского коня в виде зе.
Оксана-004e• 12 августа 2023
Ответ дляMashaizDusha
так, до речі. Та що зараз згадувати. Я за нього голосувала раз, як і багато українців, ми дали йому шанс, але він його просрав, і всі це дійсно побачили що за тим антуражем ультрапатріота стоїть звичайний олігарх, колишній співзасновник партії регіонів. То сенс було його знов обирать, щоби що? Я не голосувала за Зе, але я все рівно була рада що хоч він змінив того, хто вже себе показав.
О боже, была рада. Сейчас тоже радость присутствует? Господи, ну и ну
Оксана-004e• 12 августа 2023
Ответ дляКлементина
Я вважаю, що пуйло напало саме зараз непросто так
Коли були вибори всі росіянські ЗМІ топили за ЗЕ. Звісно! Вони вважали, що він проросійській. Додаю скрін його передвиборчого інтерв´ю, хто забув.
’договариваться посередине!! , просто перестать стрелять, заглянул в глаза путину и увидел мир’
Розведення військ на Донбасі, коли відходили тільки ми. Це тоді було ’я ж нє какой-то лох’
А ще була зустріч в Омані. Те ж не проста.
Розмінований Чонгар, згорнуті військові програми.
Паша Мерседес в Лаврі за Зе топив. Зараз кричать ’ Мы ж за вас галасавали’

А з іншого боку ще була Америка і Захід, які теж могли на Зе давити. Типу ’здаш Україну - триндець тобі’ . І українці, які в своєй більшості рашку не любили.

Пуйло подивилась на все це. Вирішило, що при такій ситуації і такій слабкій владі шанси є. І розпочав.
Звісно, сподівавсь Київ за три дні, але не вийшло.
Да пуйлу не надо было смотреть на слабость зе, зе и поставили сюда для этой войны и сдачи территорий. Многие это еще на выборах поняли, жаль что в меньшинстве
Оксана-004e• 12 августа 2023
Ответ дляNatka A.
Вы що!??
Зе ЛОХторат зараз напише, що Порошенко взагалі втік би.
При Порошенко склади підірвались?!

Хм! При Зеленськом не те, що склади, цілі міста підриваються, сотні тисяч загиблих і величезні території втрачено.
Це сухі факти
Это какой то марафон головного мозга, не иначе
Оксана-004e• 12 августа 2023
Ответ дляNatka A.
А склади саме Порошенко підривав?
Є докази чи просто бла-бла-бла?

Як і формула Роттердам +, яку використовув поганий багрига, а у 2021 році виявилось - Опа!! і Зе влада нею користується, бо вона і є сама економічно вигідна.
Або як зі Свинарчками, які контрабандою купували запчастини до наших гвинтокрилів. Немає запчастин, не можливо обслуговувати наші гелікоптери.

Так от сухі факти: при Пороху були лише Дебальцеве і Іловайськ, а при Зеленському повноцінна війна. Про яку попереджали навіть не за рік.
Забули як всі оці ’стомлені від війни’ сміялись ’А то путин нападёт!’
Про клистроны еще бы вспомнили, при ком их на складах держали, когда они были нужны
Takamaka• 12 августа 2023
Ответ дляМарика-bf42
А скільки складів з боєприпасами вибухнуло за його каденцію? Ой, навіть згадувати не хочу(
А ви впевнені, що то були не замовлені кацапами або нашими внутрішніми ворогами диверсії?
natali ja• 12 августа 2023
Ответ дляNatka A.
А склади саме Порошенко підривав?
Є докази чи просто бла-бла-бла?

Аа, понятно) Секта святого пороха 🤣 Ваш кумир был ручным пёсиком пуйла как и его попередник.

Не поленитесь глянуть)
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Я вже бачила шоу, як нам втюхали медійно розкручене зе з IQ табуретки. Зараз бачу дубль з ще одним актором. Вибори на носі, кастинг у розпалі. ФСБ продає вам ще одну амебу, а ви і раді шукати там складні інтелектуальні потуги.
Просто вы сами выбираете в какое шоу верить, а так все - шоу. Вы думаете что то во что вы выбрали верить -это не шоу?
natali ja• 12 августа 2023
Ответ дляNatka A.
А склади саме Порошенко підривав?
Є докази чи просто бла-бла-бла?

Смотрите с 29,44, хотя там и начало познавательное. Всё по полочкам.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Аудиторії непогано знати про існування різних думок. Бо спочатку розповідають про інтелект арєстовича, а потім пишуть теми ’хлопець дивиться на мене, як на гівно і не запрошує на друге побачення. За чьто он так?’
То есть она должна изменить принудительно свое мнение чтоб какой-то хрен с горы на свидвние позвал. )))) Просто не тот человек. Был один крендель который меня фукал, что я море люблю. Лесом- полем пошел... по интересам выбирать тоже нужно. У Арестовича хватает мужской аудитории.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляСоната любви
за него еще и проголосуют многие.
у нас в стране ничего не поменяется.
пока люди будут делать выбор как в 2019.
Ваши предложения?
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляKateryna-S
Супер эфир у Арестовича и его дружбанов сегодня прошел! Надо не отрывки смотреть, а все, с начала до конца. Прямо описали всю советчицу. Можно цитатами отсюда иллюстрировать всю передачу.
Не потянут))) Я б тезисом вывела вот тот момент, где говорят ’подумайте о чем вы просите, вы просите вас обмануть’ Прям жирным красным шрифтом ответом на 90% комментариев, где люди сами не понимают что говорят.
lus_so• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Можна і цих категоріях, модно-маладьожно-цинічних.
Я люблю якісне шоу - сценарій, красиві змістовні промови без листочка, плани і все таке. А арестовіче/зе якісне шоу не роблять: сценарій для вбогих головою, вивчити три зв´язних речення і пронявкать без листочка - ніяк. Їх максимум - масляні глазкі і мурчання томним голосом. ’Я такий же дибіл, як і ти, я - свій’. Але це шоу - не про секс, я з ними трахатись не збираюсь. Тобто якість шоу і акторів - сміття. Комусь заходить, мені - ні.
Рая Ивановна• 12 августа 2023
Ответ дляE-ducate
А хто це Арестович? Яку державну посаду обіймає зараз? Якщо ніяку, то це приватна особа, яка може казати, що завгодно, і не варта особливої уваги
Тогда и ваше мнение никакой ценности не представляет. Вы какую посаду занимаете? Если, что мне на Арестовича до одного места, но не обязательно занимать должность, чтоб мнение было ценным. Вы сейчас весь народ назвали, можно сказать теми, кем он назвал в интервью. Должности же не занимают
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Вы опять ничего не поняли... Не верить нужно шутам, а смотреть в глаза реальности. И я на его стороне не по тому что поверила ему, а потому что он озвучивает по большей части то что я и так вижу. И объяснения его гараздо трезвее чем где либо. Еще я верю что этот человек с идеей. Взять его школу напрмер. Да семинары платные. Но есть куча бесплатного контента на который человек убивает уйму времени и средств, чтоб делать то во что верит. Я не слушала его даже в начале. Просто сначала зацепили разборы книг (я такое люблю), потом ФБ live. У Фейгина чистый популизм. Там и 10% не проскакивает того что стоило бы послушать.
lus_so• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Гиги. Звернення до потенційного виборця ’д*йоб’ - ну куди вже тверезіше. От тільки я не - д*йоб і жодна людина в світі не сміє так до мене звертатись, бо отримає ’межі роги’.
Платні семінари - ’лох не мамонт’, он люди на вокзалі в циган золото купують і їм норм.
’Вбиває час і кошти’ - ви взагалі про монетизацію чули? А по друге, воно за копійку вдавиться і гуляє не на свої - на хазяйські. Мальчіку далі віршик - мальчік його з табуреточки озвучив, картінно заламуючи ручки.
Заламування брівок і псевдоінтелектуальні тексти на мене діяли до 18, в 19 такі чорти просто викидувались ’з носака’ на другій фразі. Життя одне і я не витрачатиму його на дешевих шулерів.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Как вы осведомлены, просто поразительно. Наверное в разведке работаете... Или сами себе все объяснили. Очень поверхностно. Могу долго спорить, но это бесполезно. Вы уже себе все сами придумали. А от чего вы решили что обратились к Вам лично? Обращение было к тем кто выбрал ненависть за основу жизни. К тем кто решил в своем поведении равняться на орков, при этом называя себя рыцарем света. Мне очень трудно этот далось весной и летом прошлого года. Ненависть меня пожирала, но она не дает мыслить, а заставляет жить реакциями как у животного. Этого и добивается противник.
lus_so• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Ми з вами і не дискутуємо зараз, такий собі плавний обмін думками в гарний серпневий день.
Дядько себе позиціонує як політик, тобто звертається він до потенційних виборців, в тому числі і до мене ’людини що живе ненавистю’.
Я не живу в ’мармеладному’ світі, де не існує сильних емоцій, в тому числі ненависті.
Кастрований емоційно світ де ’должни ми всіх любить бо всі народ, всі богоносці’ - не мій світ. Кацапи добиваються щоб я їх пожаліла - ’заставілі, іпотєка’ і таке інше модне зараз ’травматичне оточення’. Ні. Поки вони не відкопають голими руками кожну кістку в Маріуполі, Олешках і далі і далі - жодних розмов. Бог простить, я - ні.
Takamaka• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Между ненавистью и хотя бы нейтральным отношением - огромное количество оттенков. Хотя в борьбе за выживание я лично не понимаю, как человек может сохранить полный нейтралитет. Чисто психологически. Ненависть отравляет, вскрывает многие другие нежелательные характеристики, которые потом сложно обуздать, это факт. Но хладнокровное презрение и отвращение, например, - вполне объяснимые чувства для данной ситуации.
Я вижу, что он потихоньку прокладывает короткий путь от ненависти сразу к принятию и нормальному отношению, постоянно умело подсовывая категорию «хорошие русские». А мало кто копает и следит за высказываниями и деятельностью этих «хороших русских», отсюда слепая вера и заблуждения. Очень жаль, видимо эта «дружба» с периодическими войнами навеки. Или до полного уничтожения/поглощения Украины.
Он мастер тонких манипуляций. И думаю, что это скорее всего заказное.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Нелюбовь -это не ненависть. Вы вообще не обязаны любить или жалеть кого-то. Кстати Арестович категорически не приемлет жалость. Но всегда нужно помнить, чем мы отличается от животных. Вообще не слышала, что мы их должны жалеть. Там скорее посыл искать друзей среди врагов. Не все там согласны с их режимом, майданы там невозможны, путин рано или поздно сдохнет. Что плохого если внутри страны которую нужно нейтрализовать как противника, будет лояльная к нам сила, которая в свою очередь может очень сыграть нам на руку при определенных обстоятельствах. Но скотство оскотинивает и если грести всех под одну гребенку, то мы наоборот создаем со стороны мордора крепкий монолит врага, боротся с которым будет еще сложнее.
Takamaka• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Підтримую кожне слово. До того ж, поки триває боротьба за виживання, оці намагання розчулити українців під шляхетним соусом з того, що ми маємо бути розсудливими та розумними, дещо небезпечні. Іноді виникає враження, спеціально для того, щоб ми поплавилися та посипалися. Але то моя думка як тут підмітили «середньостатистичного споживача пропаганди з телевізору»…
Takamaka• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Сейчас очень сложно найти внутри раши монолитную лояльную к нам силу. Наиболее яркие ее представители, которые могли консолидировать вокруг себя часть общества, уничтожены режимом. Многие нормальные люди просто выехали из ядовитой для них среды. Некоторых эта среда разъела и размыла.
Takamaka• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
И еще, периодически, но непрестанно унижая украинцев, откровенно оскорбляя их, ставя на более низкую ступень, на какой результат он рассчитывает?
lus_so• 12 августа 2023
Ответ дляSvetyashik
Спочатку кацапи мають пройти катарсис розуміння скоєного і особистої вини і відповідальності кожного.
Знайдеться сучасний Юнг, який їх проведе, як колись цей шлях пройшли німці.
Кацапія ніколи не була монолітом і не стане ним. Я на власні очі бачила з яким ’кастрюльним дзвоном’ розлетівся на друзки монолітний ссср. І з цими буде таке ж. Довіра - не їх цінність.
Щодо ’гребенок’ - троянда, що виросла на купі гною, не робить купу гною клумбою.
Наше, і цивілізованого світу, завдання ізолювати цю помийку, повернути їх за залізну завісу і не давати грошей, щоб вони воювали камінням і між собою.
lus_so• 12 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Так, кацапи з усіх сил стараються зробити нас винуватими. І арєстовічі з фейгіними - частина цієї кампанії.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Повторяю, почему вы решили, что оскорбили вас лично? На счет результата - не знаю. Увидим. Но шуму наделал. Я лично никогда не хотела к нам ни Европу ни росию. Всегда считала, что нужно искать свой путь. А он единственный человек приближенный туда, который это пропагандирует.
Svetyashik• 12 августа 2023
Ответ дляlus_so
Откуда такие выводы. У меня почему-то таких мыслей не возникало. Вижу только критику в сторону наших можновладців, что херней занимаются, вместо того чтобы поднимать военную промышленность. А как до них достучаться, только медийно, или вы думаете обсуждения на советчице эффективней? (шутка) Просто многие украинцы готовы оправдать и поддержать этот замкнуты круг, если говорить на украинском языке и яркими лозунгами. Вот это и пытается объяснить. Это конечно разозлит хейтеров, но может привлечь нейтральных. Но кто-то ж вырезает эти кусочки из эфиров и дает им свои нелицепрятные интерпритации, значит хотят его дискредитировать. А раз так - то мешает кому-то. Иначе не раздували бы столько шума.