Я розумію всі реалії сьогодення, що не можна заморожувати війну, бо ті нелюди наберуться сил і підуть далі… але і так бути не може…. Скоро всіх людей чоловічої статі просто знищать на фронті… невже перемовини це саме страшне?
Чому не можна просто почати?
Почути і відкрито дати почути всім громадянам про що йде мова? Я не кажу здаватися , дипломати ж не просто так існують. Ті ж гарантії безпеки , добитися щоб не як Будапешт а реальні конкретні гарантії, щоб навіть не думали нападати… кому потрібна та земля ціною хоч одного сина, чоловіка, батька… скільки ще загине?
Чому саме страшне в політичному сезоні це перемовини?
Чому не можна просто почати?
anonimka_911• 12 августа 2023
Пусть уходят со всех наших территорий и сдают ядерное оружие или полностью разоружаются,как страна террорист они просто обязаны это сделать.
anonimka_911• 12 августа 2023
Ответ длячаревна
Кто то хочет отдать, кусок своей страны, чтоб кацапы ушли с нашей?
Даже если они уйдут временно,кто мешает потом придти снова?
Переговоры с позиции проигравших или с позиции выигрывающих - это разные переговоры. Я думаю, речь в нашем случае о первом варианте - и это конечно беда, такие переговоры. Если бы мы могли вести переговоры с позиции ’сверху’ - риторика была бы совсем другой и их никто бы не считал тяжелыми
Ответ дляanonimka_911
Пусть уходять, пусть сдадут оружие, а реалии какие? Так маленькая девочка может требовать, а толку?
anonimka_911• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
А толку от переговоров? Маленькая передышка лет на 5 и потом снова бомбёжки и захват новых территорий?
Ответ дляdrive105
А я считаю, что ценнее человеческой жизни нет ничего. И договариваться это работа дипломатов, за которую им и платят деньги.
Спроси родных, у которых погибли мужья и дети - им нужен Крым или Донецк ?
А ви, ваші діти, чи ваші рідні знаходитеся в окупації, що так лихо вирішуєте здати з потрохами тих людей, які в окупації, тих, чиє майно в окупації. Чи ви на підконтрольній території і вам плювати на всіх інших?
anonimka_911• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
А за 5 лет даже, если никто не умрет на фронте этого мало? И кто знает что будет через 5 лет? А жизни просто уходят сейчас
Украина станет серой зоной за эти 5 лет.
Ответ дляclernikol
А чому ви точно знаєте що треба здавати тих хто в окупації? Для кого і потрібно говорити щоб дійти якогось компромісу
Ответ дляclernikol
Мой дом в Казачьих Лагерях. Что вы мне ещё хотите рассказать ? Свое мнение я не изменю.
dahashutka19• 12 августа 2023
Если даже в теории, сейчас согласиться на их требования, то через несколько лет рашка вернётся за другими территориями. Нет нет и ещё раз нет, никаких переговоров с террористами
Ответ дляlenakarp
Любые переговоры это кацапия будет выдвигать свои требования ничего хорошего не будет ,
Думаю захотят отобрать не мало
Ну ок, а чому не можна почати в почути? З країнами гарантами? Якщо що сказати що це нас не влаштовує… в всім світом шукати шляхи вирішення ..
Ответ дляDashko007
Вы считаете, что есть шанс получить обратно территории, ’просто поговорив’? Шанс конечно чисто гипотетически есть, но что рашка захочет взамен? И готовы ли мы будем давать это им? Не для того оно все затевалось, чтоб сработало ’ой, ну нате уже взад свои крымы, донецки и мелитополи, только больше нам под нос не пукайте’
diamond_shop• 12 августа 2023
сьогодні день зрадних тем від акаунтів з рейтингом 0.00, добре хоч без анонімів одразу
diamond_shop• 12 августа 2023
Ответ дляclernikol
На яких умовах ви зараз бачите перемовини? Ви не розумієте, що на наших умовах на сьогодні перемовин не буде?
найцікавіше, що всі навкруги бачать ці гіпотетичні перемовини, окрім х..йла, який бачить тільки ультиматум зі свого боку та повні поступки на його вимоги
ShellyBelly• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
Щось я ржу з того всього) світові чхати на нас.достатньо згадати каховську ГЕС
Leeloo_aloha• 12 августа 2023
Чим довше йтиме війна тим гірші наслідки для України. У військовій силі поки ми переваги не маємо, і наврядчи здобудемо. Чим швидше будуть перемовини тим краще.
Хто не згоден, назовіть за рахунок чого ми можемо перемогти? Винищувачі нам дали чи дрони по тисячі в день клепаєм?