Sunbeam1• Изменено 11 августа 2023

Польща, наболіло

спочатку всі допомагали, співчували і були рожеві окуляри майже рік.
потім різко сказали виселитись протягом 2 тижнів.
при пошуку житла 90% не хочуть українку, 95% українку з дітьми.
робота - мінімалка: завод на мінімум 10 годин стояти, пекар - також стояти цілий день.
я спочатку думала, що тут залишусь, але що говорити про роботу, якщо житло за ціну, яку самі поляки ж пропонують вони не хочуть здати.
Вчора добив пост в фб, точніше коментар на нього. Дівчина в групі міста написала двома мовами: польською і українською ’де можна зробити манікюр’. їй відповіли: ’іди працюй, а не допомогу витрачай (польською)’. Допомоги на дорослих немає, на дитину - 4 тис грн в місяць, які знімають всім, хто хоч на день перетнув кордон (потім цю допомогу відновити займає від 3 місяців).
Дуже сумно. Дитина добре знає мову, хоче залишитись.
В мене крім роботи і батьків нічого в Україні не тримає. Але це невимовно важко бути отак в чужині, де тебе не люблять просто так..
Дома буде важко. В мене зараз віддалена робота, про яку я завжди мріяла. Дома прийдеться ходити в офіс з ранку до ночі, не бачити дитину, наймати няню.
Дівчата, як ви тримаєтесь?
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ви ж самі пишете, що віддалена.
на українську компанію
Kittu2008• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
а тепер я розумію, що і не треба вчити.
якщо житло не знайти за гроші, то навіть з ідеальною польською ніхто на хорошу роботу не візьме
Если хотите остаться, надо. Кем вы работали в офисе до войны?
Filomena• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
на українську компанію
Так в чому різниця звідки працювати?
Уаджит• 11 августа 2023
А если бы в Украину попёрли из Европы массово беженцы, как бы мы к ним спустя полтора относились, м? Ну точно не как к близким друзьям, если бы наш бюджет тратили на их нужды.
С работой точно также, Вы не идеальная автор, чтобы зарабатывать выше значимой оплаты труда будучи беженкой.
Поэтому, либо меняйте страну, либо ищите работу, где больше платят. По другому никак.
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляKittu2008
менеджер-фінансист, я і дальше цим займаюсь
HupBaHa• 11 августа 2023
Ответ дляFilomena
Так в чому різниця звідки працювати?
тоже не понимаю. Мои в Норвегию поехали, бухгалтером и удаленно работает и на месте продавцом успевает, живут с ребенком в семье
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляУаджит
а те, що якби не Україна, то рашка б дійшла дальше - ніхто не розглядає?
сладкий_ноябрь• 11 августа 2023
Де ви знаходитесь?
Я без проблем знайшла нове житло з двома дітьми. Зараз а пошуках житла для своєї знайомої яка приїде з дітьми в кінці літа, то те ж проблем не має.
Якщо знаєте мову і маєте професію, вчіть мову, нострифікуйте диплом і працюйте за професією
Я згодна, що не легко, але ж пройшло ще дуже мало часу для того щоб ви змогли конкурувати на ринку праці разом з поляками.
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляHupBaHa
в нас всі в офісі. мені пішли на поступки тільки поки я за кордоном
HupBaHa• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
надо как-то договориться удаленно
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Де ви знаходитесь?
шукаю житло в різних містах вже.
а Ви в якому місті кажете, що нема проблем?
зараз студенти, і мені сказали, що до жовтня житла я не знайду
Ирина_Б_• 11 августа 2023
так вы на удаленке или на заводе?
elegante• 11 августа 2023
Ответ дляKittu2008
40+ на них не оформили?
Откуда я это могу знать ? Я даже не знаю что такое 40 +
E-ducate• 11 августа 2023
Ответ дляIshoy
Отношение к украинцам в Польше очень испортилось. Это неприятно, но ничего не поделать. Или смиритесь или меняйте страну
А що сталось? На вашу думку, були якісь підстави для різких змін у ставленні?
Filomena• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Могла-не могла. Пересічні люди в моменті цього не відчувають(
Espresso_caffe• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
я не прошу допомоги. хочу мати змогу орендувати житло і спокійно жити..
ну так живите
еще никто на улице не остался
все нашли жилье, кто искал
вы такая впечатлительная, ну есть сложности, они решаемые
сладкий_ноябрь• 11 августа 2023
Ответ дляelegante
Оно и было таким )) что за иллюзии у людей ))
Мою сестру еще в марте 22 г пинками ночью с двумя детьми из гостиницы випихнули где сначала заселили и посоветовали « валить « дальше . Что она и сделала .
Я не чула про випадки, де просто так виселяли серед ночі з дітьми.
Але дуже багато випадків, коли люди гудєлі по півночі і потім їх виселяли, але вони теж не розуміли, за що
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляelegante
полякам давала держава 40 злотих на добу на 1 українця. за це мали дати житло і їжу. по факту їжі мало хто давав.
плюс на сімю це нормальна сума, могла бути квартира, а людей селили в кімнату, а отримували гроші як на квартиру
сладкий_ноябрь• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
а тепер я розумію, що і не треба вчити.
Я не згодна з вами.
Уаджит• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Да куда б она дошла, не будьте так наивны, ведь у них есть НАТО, а рашка НАТО боится как огня. Европа это понимала с самого начала, потому и давали оружие то, которое им нафиг не сдалось и продолжают его давать, только уже в меньшем количестве.
сладкий_ноябрь• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
шукаю житло в різних містах вже.
Я не далеко від Варшави. Ви шукали в різних містах?
А працювати ви як будете, чи в вас не має привʼязки до роботи?
HupBaHa• 12 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
вот моя двоюродная сестра, которая в Норвегии сейчас, тоже о таком рассказывала, наши бывает за рамки заходят(
elegante• 12 августа 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну « гудели « это не к ней )) У нее два ребенка и один с температурой был , не нужно домыслов пустых .
Ishoy• 12 августа 2023
Ответ дляE-ducate
Конечно были. Во-первых, действия польской власти. Отдавать заработанные потом и кровью деньги налогоплательщиков направо и налево - это не может не злить. Во-вторых, количество и «качество» беженцев. Думаю, кто давно живет в Польше, заметил как резко возросло количество очень дорогих машин на улицах. И номера у них почему-то украинские. И эти люди не гнушаются брать «помощь» у Польши. Про поведение наших людей в общественных местах и говорить нечего. Поляки в основном всегда ведут себя тихо и в магазинах и в общественном транспорте. Наши же никогда громкость не понижают. И слова не выбирают
elegante• 12 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Ничего ей давали , только питание на детей и все .
сладкий_ноябрь• 12 августа 2023
Тобто ви навіть не шукали роботу в Польщі, але пишете про заводи і 10 годин роботи?
При цьому працюєте віддалено в Україні? :))
diamond_shop• 12 августа 2023
що за маячня? я вірила доки не прочитала про ’перетнув кордон’, авторе, що ви вигадуєте?

друзі у Польщі, працюють офіційно, так, житло винаймають вже давно й воно досить дороге, так, їх двоє дорослих тому одна зарплата йде уся на житло, а на другу живуть, але знімають двушку, є й дешевші квартири

чому ви не працювали весь цей час? так, роботи важкі, але ж вони є!

стосовно перетнути кордон - вони вже півсвіту обкатали за цей час, беруть на роботі відпустку, оплачувану! та їдуть - Італія, Ірландія, Мальта, Австрія, Словакія

в Україну їздять періодично раз десь на три місяці, то документи зробити, то зуби полікувати, то ще щось, у поляків, до речі, зараховується український стаж! якщо він є, то зарплатня більша

тож про перетин кордону брехня повна! багато разів їздили, проблем немає, але! вони допомогу майже не отримували бо з другого місяця вже повлаштовувалися на роботу, не сиділи на шиї в дружньої до нас держави!
Уаджит• 12 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
так вы на удаленке или на заводе?
Автор матрёшка, я это поняла с её ответа на мой первый комментарий, методичка у неё, отрабатывает видимо то, за что ей заплатили, чтобы украинцев настроить против поляков.
dibrov• 12 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Як-що в вашому будинку у сусіда на дев´ятому поверсі криша тече, ви ж не будете давати йому гроші на ремонт та на перекриття криші - ви скажете це не моя проблема, я живу на п´ятому...
Так і тут, просто маємо бути їм вдячними за прийом наших біженців.
Вони могли б цього і не робити.
diamond_shop• 12 августа 2023
Ответ дляБонСу
Поставьте себя на их место - просто представьте беженцев в Вашей благополучном потом и кровью созданном государстве - и сразу станет легче))
до того ж частина цих біженців тупо сидить на соціалі й не хоче нічого робити! та й ще на гроші з допомоги реально ходять на манікюр, а держава їм ще й житло оплачує