Sunbeam1• Изменено 11 августа 2023

Польща, наболіло

спочатку всі допомагали, співчували і були рожеві окуляри майже рік.
потім різко сказали виселитись протягом 2 тижнів.
при пошуку житла 90% не хочуть українку, 95% українку з дітьми.
робота - мінімалка: завод на мінімум 10 годин стояти, пекар - також стояти цілий день.
я спочатку думала, що тут залишусь, але що говорити про роботу, якщо житло за ціну, яку самі поляки ж пропонують вони не хочуть здати.
Вчора добив пост в фб, точніше коментар на нього. Дівчина в групі міста написала двома мовами: польською і українською ’де можна зробити манікюр’. їй відповіли: ’іди працюй, а не допомогу витрачай (польською)’. Допомоги на дорослих немає, на дитину - 4 тис грн в місяць, які знімають всім, хто хоч на день перетнув кордон (потім цю допомогу відновити займає від 3 місяців).
Дуже сумно. Дитина добре знає мову, хоче залишитись.
В мене крім роботи і батьків нічого в Україні не тримає. Але це невимовно важко бути отак в чужині, де тебе не люблять просто так..
Дома буде важко. В мене зараз віддалена робота, про яку я завжди мріяла. Дома прийдеться ходити в офіс з ранку до ночі, не бачити дитину, наймати няню.
Дівчата, як ви тримаєтесь?
ВалюШок-d20a• 11 августа 2023
Ніхто не зобов´язаний вас любити.Змиріться з цим
Элли Иванова• 11 августа 2023
А что мешает дома работать на этой же удаленной работе?
Ishoy• 11 августа 2023
Отношение к украинцам в Польше очень испортилось. Это неприятно, но ничего не поделать. Или смиритесь или меняйте страну
БонСу• 11 августа 2023
Поставьте себя на их место - просто представьте беженцев в Вашей благополучном потом и кровью созданном государстве - и сразу станет легче))
bespe4na_mavpa• 11 августа 2023
Автор, вы 1 июня писали, что у вас уже нет жилья, тут дают 2 недели, так что у вас там происходит?
Lor111etta• 11 августа 2023
Дякуйте тим співітчизницям,що понтуються в Польщі.
Вони зробили ’лице’ українкам
vikinguryonok• 11 августа 2023
Я згодна.
Але вони живуть у іншому вимірі.
Я сама в Польщі просиділа 2 міс., потім втекла додому
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляЭлли Иванова
такі правила
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляIshoy
дитина вже знає польську..
і що міняти.
зрозуміла, що крім України роботи нормальної я не знайду
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляБонСу
вони теж отримували допомогу, хто поселяв в себе українців - і нормально так на цьому заробили
elegante• 11 августа 2023
Ответ дляIshoy
Оно и было таким )) что за иллюзии у людей ))
Мою сестру еще в марте 22 г пинками ночью с двумя детьми из гостиницы випихнули где сначала заселили и посоветовали « валить « дальше . Что она и сделала .
prozerpina123• 11 августа 2023
Ответ дляБонСу
Ой, я вас прошу, они на наших беженцах нагреваются так, что мама не горюй.
И с выплатами мутят, и жилье втридорога сдают, а сами в ту же Германию едут работать
dibrov• 11 августа 2023
Багато людей виїхали більше ніж рік тому.
Скажіть, невже за рік з гаком не можна було влаштувати своє життя навіть в іншій країні?
При тому що всім допомагали, як офіційно від держав, так і з боку волонтерів.
І в мене є такі знайомі які вже більше року в Німеччині, ще ні дня не працювали.
Житло їм дали, якісь гроші кожен місяць платять, зараз вони ходять на мовні курси.
Ще й хизуються тим: куди вони їздили, як вони відпочивали, скільки пива на вихідних випили, та що в магазині с...издили.
Найбільша проблема у них - це то що скоро їх примусять працювати, бо перестануть платити допомогу.
HupBaHa• 11 августа 2023
автор, ну вы же понимаете, что пожизненно они нас там держать не будут бесплатно
prozerpina123• 11 августа 2023
Ответ дляdibrov
Польша это не Германия
Тут выплат нет ни для кого ( кроме 500 зл на ребенка)
vikinguryonok• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
дитина вже знає польську..
і що міняти.
Дитині польська може пригодитись, коли може в майбутньому сама вибере там навчання. Із-за мови мучитися вам там тепер?
Як варіант, дома іншу роботу підшукаєте
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляHupBaHa
я не прошу допомоги. хочу мати змогу орендувати житло і спокійно жити..
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляvikinguryonok
Як варіант, дома іншу роботу підшукаєте
я працювала до війни в офісі, було дуже важко. їздили з окраїни в центр щоранку і щовечора. я вставала о 5 щодня. це був треш
дитина тут розцвіла, багато гуляє, я поряд.
prozerpina123• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Комнату за 1500 можно найти
Даже если зарплата 3000+500 зл на ребенка, остаётся 2000. Вполне норм с учётом реалий беженства
HupBaHa• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
а они не хотят(
elegante• 11 августа 2023
Ответ дляdibrov
И что ? Немцы пусть помогают и не скрипят .. мы из за них тоже в свое время пострадали , пора выплатить долги ..
И Меркель привет 👋
vikinguryonok• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
Так іншу роботу шукайте.
Блін, ну це ж очевидно
Kittu2008• 11 августа 2023
Ответ дляelegante
За что?
Elena1823• 11 августа 2023
Они никому ничего не должны, это чужая страна
Скажите спасибо вообще что они нас приютили, хоть так
elegante• 11 августа 2023
Ответ дляKittu2008
За что?
Как за что ? Заселили людей за деньги , это же гостиница была . Сначала нашим пообещали потом выгнали .
Kittu2008• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
А польский вы знаете на офисном уровне? Учите его?
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляKittu2008
ні звичайно
Filomena• 11 августа 2023
Ответ дляSunbeam1
дитина вже знає польську..
і що міняти.
Ви ж самі пишете, що віддалена.
автор Sunbeam1 • 11 августа 2023
Ответ дляKittu2008
а тепер я розумію, що і не треба вчити.
якщо житло не знайти за гроші, то навіть з ідеальною польською ніхто на хорошу роботу не візьме
Kittu2008• 11 августа 2023
Ответ дляelegante
40+ на них не оформили?