Dashko007• 12 августа 2023

Найгірше для нас це перемовини.

Я розумію всі реалії сьогодення, що не можна заморожувати війну, бо ті нелюди наберуться сил і підуть далі… але і так бути не може…. Скоро всіх людей чоловічої статі просто знищать на фронті… невже перемовини це саме страшне?
Чому не можна просто почати?
Почути і відкрито дати почути всім громадянам про що йде мова? Я не кажу здаватися , дипломати ж не просто так існують. Ті ж гарантії безпеки , добитися щоб не як Будапешт а реальні конкретні гарантії, щоб навіть не думали нападати… кому потрібна та земля ціною хоч одного сина, чоловіка, батька… скільки ще загине?
Чому саме страшне в політичному сезоні це перемовини?
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
А тут тема про мого мужа, чи про капітуляцію і матрьох?
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
Удалено администрацией...
Вони вже в свою конституцію записали в Херсонську, і Запорізьку обл, не кажучи про схід.
Про що говорити?
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
А ви готові здати Україну? Впевнені що вона лишиться і всі її проукраїнські люди будуть живі, після ваших перемовин?
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Про що говорити?
Удалено администрацией...
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Чи вам байдуже під яким прапором жити?
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
А ваш вже в рашці? Чи іншим чином наближає перемовини?
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Чи вам байдуже під яким прапором жити?
Удалено администрацией...
Anastasiya-f052• 12 августа 2023
Ответ дляРоза Амалия
За пять лет много воді утечет. Может к тому времени у врага появятся другие желания, например, защищаться от китайцев и им будет не до нас. Потому, что их не будет. В смысле , врага уже не будет, кто знает, а вдруг китайцы поспособствуют к тому времени. Или что-то другое произойти может Вы ж видите, как нынче, изменчив мир
А нам самим готовиться в это время? С 2014 года не готовились и не делалось ничего. Последствия видно. Так ничему и не научились. Поняли уже что от таких соседей всего можно ждать, они обманут и с ними не договориться.
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
У нього відстрочка до 2026 року. Він в критичній інфраструктурі. А ваш де?
Rolisa• 12 августа 2023
Ответ дляclernikol
А ви, ваші діти, чи ваші рідні знаходитеся в окупації, що так лихо вирішуєте здати з потрохами тих людей, які в окупації, тих, чиє майно в окупації. Чи ви на підконтрольній території і вам плювати на всіх інших?
Мой дом в оккупации. Мы выехали. Какое моральное право я имею ожидать, что кто-то положит свою жизнь освобождая его? Не нужно мне это. Каждая жизнь бесценна
Anastasiya-f052• 12 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
Вы капитуляцию предлагаете ?
Вести переговоры с террористом?
Но о чем?
О том что он пообещает и даст честное слово что ’не пойдет дальше’ ?
Это даже не смешно, увы.
Только победа.
Только наши границы 1991 года.
Другого пути не существует.
Ага и как, чем нам побеждать предлагаете? Практически всего не хватает
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
sobacura• 12 августа 2023
У матрьох пересменка )))
YAINNA• 12 августа 2023
Ответ дляanonimka_911
Пусть уходят со всех наших территорий и сдают ядерное оружие или полностью разоружаются,как страна террорист они просто обязаны это сделать.
А если не уйдут и не сдадут,то что дальше?
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
У матрьох пересменка )))
Удалено администрацией...
sobacura• 12 августа 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
А ваш де? Ви ж так і не відповіли) мого не буде ким замінити, так, бо спеціалістів в тій сфері не багато і було, а зараз тим паче.
І так, баночки, свічечки і таке інше. Мені хоч не соромно, що я щось роблю, ми щось робим, а не скиглим про капітуляцію. А що робите ви? Рублі відпрацьовуєте?
lilu1990• 12 августа 2023
Ответ дляclernikol
Никакое майно не стоит человеческого ресурса

И это факт
YAINNA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Элочка LA• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Удалено администрацией...
Insin• 12 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Если даже в теории, сейчас согласиться на их требования, то через несколько лет рашка вернётся за другими территориями. Нет нет и ещё раз нет, никаких переговоров с террористами
А если не согласиться, то не вернётся, за этими же? Почему? Я ни на какой стороне, просто интересно, если мы сейчас выиграем и прогоним их, то что им помешает вернуться через 5-10-15 лет, когда силы накопят? Они же уже не первый раз нас захватывают, и наверно не последний...вот какой тут выход, если они навсегда наши соседи?
ginora• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
А чому ви точно знаєте що треба здавати тих хто в окупації? Для кого і потрібно говорити щоб дійти якогось компромісу
Ви пробували думати про майбутнє?
Перемовини це надовго
Конфлікт буде заморожено
Вони нам ніколи не вибачать опору. Ніколи.

Через кілька років буде нова війна. Ще більша і ще страшніша.
ольга521962• 12 августа 2023
Перемовини можливи тільки після повного виведення російських військ з України - вже дуже багато людей вбито-так я вважаю . Перемовини були можливи на початку війни, коли ще не було так багато вбитих. А зараз вже пройшли «точку невозврата «
navariya• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
Ну ок, а чому не можна почати в почути? З країнами гарантами? Якщо що сказати що це нас не влаштовує… в всім світом шукати шляхи вирішення ..
Гаранти...
Історія показала, що це ненадійно. І мирні пакти про ненападіння...
А також, не обов´язково думати, що через 5-10 років, раша нападе знов. Зміниться влада, люди - може, прийде вже до цивілізації (в умовах певних обмежень).
Angelis• 12 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Про що говорити?
Та то пофиг что и кто куда записал, это вообще роди не играет и можно не обращать внимание
navariya• 12 августа 2023
Ответ дляsobacura
Це все вже було в 2014, ми віддали Крим і що отримали в 2022?
Колись писала.Знайшла старий журнал, дуже популярний в минулі роки.
2008 рік. Інтерв´ю Путіна з Гордоном. І цей хєр вже тоді заявив, що Украіна буде частиною раші, що він має таку мету і все зробить.
Від себе: він схиблений на всю кукуху кадровий військовий, якому війна будь-де, як бальзам на душу (так, він їі вже продав, але...).
navariya• 12 августа 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Чим довше йтиме війна тим гірші наслідки для України. У військовій силі поки ми переваги не маємо, і наврядчи здобудемо. Чим швидше будуть перемовини тим краще.
Хто не згоден, назовіть за рахунок чого ми можемо перемогти? Винищувачі нам дали чи дрони по тисячі в день клепаєм?
Десь, в новинах писали від іноземних джерел, що можливо через пів року-рік, нам дадуть F15 - F16. Але в той ж час, зауважили, що путлер погрожує дати їм пі...и за цей вчинок...
navariya• 12 августа 2023
Ответ дляdrive105
Поки їх звільнять, від села нічого не залишиться. Там і так все погано, не пишуть про це.
Не пишуть, толком нічого, щоб люди не дізнались, в нас демократія без цензур.
Але це сучасний світ, з засобам інформації.