Dashko007• 12 августа 2023

Найгірше для нас це перемовини.

Я розумію всі реалії сьогодення, що не можна заморожувати війну, бо ті нелюди наберуться сил і підуть далі… але і так бути не може…. Скоро всіх людей чоловічої статі просто знищать на фронті… невже перемовини це саме страшне?
Чому не можна просто почати?
Почути і відкрито дати почути всім громадянам про що йде мова? Я не кажу здаватися , дипломати ж не просто так існують. Ті ж гарантії безпеки , добитися щоб не як Будапешт а реальні конкретні гарантії, щоб навіть не думали нападати… кому потрібна та земля ціною хоч одного сина, чоловіка, батька… скільки ще загине?
Чому саме страшне в політичному сезоні це перемовини?
Еленка14• 12 августа 2023
Ответ дляDashko007
Ну ок, а чому не можна почати в почути? З країнами гарантами? Якщо що сказати що це нас не влаштовує… в всім світом шукати шляхи вирішення ..
Країнам гарантам пох....й, нам запропонують пів країни віддати, а ті скажуть: ну погоджуйтеся.....
Valentina0701• 12 августа 2023
Ответ дляdrive105
А я считаю, что ценнее человеческой жизни нет ничего. И договариваться это работа дипломатов, за которую им и платят деньги.

Спроси родных, у которых погибли мужья и дети - им нужен Крым или Донецк ?
Удалено администрацией...
LisX• 12 августа 2023
Ответ дляSoufit
фото
Удалено администрацией...
Allka- skakalka• 12 августа 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ви так говорите, що ніби Ізюм і значну частину Харківщини не звільнили у ході цього наступу.
Рассказали именно об Изюме
Valentina0701• 12 августа 2023
Ответ дляclernikol
А ви, ваші діти, чи ваші рідні знаходитеся в окупації, що так лихо вирішуєте здати з потрохами тих людей, які в окупації, тих, чиє майно в окупації. Чи ви на підконтрольній території і вам плювати на всіх інших?
Удалено администрацией...
К@тен@• 12 августа 2023
Ответ длячаревна
Я тоже не верю, что если им ’ уступить’ территории ради мира, через время они придут за другим куском пирога. Пока не съедят его весь
Удалено администрацией...
чаревна• 12 августа 2023
Ответ дляМойша Шниперсон
Удалено администрацией...
Рота от 60 до 300 человек, сочиняйие есче. Может от страха, заговорят за переговоры)) расчёт на это))
Valentina0701• 12 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Если даже в теории, сейчас согласиться на их требования, то через несколько лет рашка вернётся за другими территориями. Нет нет и ещё раз нет, никаких переговоров с террористами
Удалено администрацией...
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Рассказали именно об Изюме
Але його деокупували, але так, не без втрат.
LisX• 12 августа 2023
Ответ длячаревна
Может будут меньше долбить нашу, когда поймут, что мы можем действовать их методами
Вон притопили их бляшанку, они оттянули и все, проглотила. Так же с зерновым коридором. Нечего их боятся!
Удалено администрацией...
Еленка14• 12 августа 2023
Ответ дляPrervana
Да нас вообще никто ни о чем спрашивать не планирует. И раньше не спрашивали. Курс на НАТО в конституции прописали и ни о каком референдуме даже не заикнулись. А вы хотите чтоб сейчас прозрели и дали народу слово...
Правильно зробили, нам треба було більше зусиль докладати до вступу
чаревна• 12 августа 2023
Ответ дляLisX
Удалено администрацией...
Ото от злости, они по зерну нашему ударили. У них над мацквой беспилотники летают, в прошлом году в это никто не верил и заводы горят.
К@тен@• 12 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Удалено администрацией...
СhanelKa• 12 августа 2023
Так для перемовин треба хоч би дві сторони перемовин
Одна припустимо наша, якимись шляхами (припустимо) нас захід змусить
Інша сторона - путька, хтось десь бачив його ініціативу в перемовинах?
Як то проявляється ?
В обстрілах ? Атаках ? Ракетах ?
То він миру так хоче?
У нього пропаганда війни повним ходом, навіщо йому перемовини? Заводи працюють, зброю клепають
Хто сказав, що він їх хоче ?
чаревна• 12 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Як то проявляється ?
В обстрілах ? Атаках ? Ракетах ?
То він миру так хоче?
Хто сказав, що він їх хоче ?
Та нам тоже те переговоры, как рыбке зонтик. Уверенна у Залужного другие планы и переговоры в них не входят
Yegonyashka• 12 августа 2023
Єрмак заявив, що росіяни вже готуються знову бити по енергоструктурі України😔

Очільник Офісу президента вважає, що росіяни хочуть створити гуманітарну катастрофу в Україні шляхом атак на енергетичну структуру. Про це він розповів під час зустрічі із представниками іноземних дипустанов щодо ’Формули миру’.

«росія системно використовує енергетику як зброю.. . Агресор планує створити гуманітарну катастрофу, позбавляючи мільйони українців доступу до базових ресурсів під час зими», – наголосив він.

Єрмак додав, що пф отримує імпортні складники в обхід санкцій. Завдяки цьому росія збільшує виробництво далекобійної зброї, щоб і надалі знищувати українську інфраструктуру. Это геноцид чистой воды со всех сторон, что с нами творят