Добрый день! Может у кого то было похожее состояние. Уже третий день сильная слабость, что даже встать не могу, вчера два раза сознание чуть не теряла, немного кружится голова. Давление при этом более менее нормально. До этого сдавала анализы, гемоглобин, железо в норме, что может проверить нужно и как помочь себе? До этого несколько месяцев есть быстрая переутомляемость. Буду очень благодарна!
В мене такий стан, навіть вже вагітність підозрюю. Піду завтра за тестом.
Але в мене останні 10 днів так.
Сьогодні навіть важко далося змінити постіль дітям і пробігтися шваброю. Наче останні сили віддала, хоча я дуже моторна і жвава.
Голова теж крутиться як вертольоти в очах
Але в мене останні 10 днів так.
Ответ дляРойЛеля
Але в мене останні 10 днів так.
Я також завжди бігала, а це зовсім немає сил, у мене вже паніка, що хвора як будто сильно