Ну шо не так?• 12 августа 2023

Дівчата 40+, порадьте лубрікант

Питала у лікарки, відповіла - Який завгодно, головне на водній основі.
Я в них не орієнтуюсь, але підійшов такий вік, що потрібно користуватись( начиталася багато відгуків- то алергія, то молочниця почалася, то ще щось.
Будь ласка, чим користуєтесь?
Кукусик• 12 августа 2023
Ответ длядамаАмстердама
мне больше биокон нравится, дюрекс хуже будет при более высокой стоимости. Биокон идеальный.
Плюсуюсь!
Дюрекс плей раньше был тоже хороший, но потом поменялась формула и стало жидкое нескользящее гэ. К биокон никаких претензий, классный.
автор Ну шо не так? • 12 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Автор, нещодавно такий придбали, мені подобається, в мене після курсів хімій дуже погана слизова в усіх місцях, то цей гель мені сподобався, раджу спробувати
(принаймні, якщо не підійде, то хоч коштує 50 грн, не шкода)
Дякую, Ви вже не перша його підказуєте, подивлюсь! Бажаю здоров´я Вам!
Дона Ко Ко• 12 августа 2023
Хотела порекомендовать system jo, было уже несколько бутылочек, пятен от него не оставалось, как писали выше
Там все розмивчато• 12 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Дякую.
Почитайте ще за цей гель, гінеколог його радила, мені ніякого ефекту не було, але можливо через мій стан і на той час лікування.
Залізний кіготь• 12 августа 2023
В мене такий. Дуже задоволена
автор Ну шо не так? • 12 августа 2023
Любі дівчата, всім дуже дякую за поради!
Yarosh10• 12 августа 2023
Боже, я Вас благаю, не купуйте контекс і дюрекс!!!
Після них приходять і скаржаться якраз таки на молочницю, зуд і цистити/уретрити.
Придивіться до Pjur Nude чи Pjur Agua , Wet гіпоалергенний, System Jo H20 без ефектів.
Yarosh10• 12 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Таким користуємось, подобається
Теж дуже хороший!)
Yarosh10• 12 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ëska лучший
Це білоруси))) Які торгують в рашці.
Найщасливіша• 12 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
В мене такий. Дуже задоволена
От і у мене такий. Ліньки було фото робити.
автор Ну шо не так? • 12 августа 2023
Ответ дляYarosh10
Дякую за пораду!
Потринділиця• 12 августа 2023
Ось такі, а дюрекси, контекст всі для мене пекучі. Ці без запаху і комфортні
автор Ну шо не так? • 12 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
На сайті заказуєте? В аптеках немає таких?
Потринділиця• 12 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Так. На сайтах
Пополняю_Карму• 12 августа 2023
Ответ дляYarosh10
Це білоруси))) Які торгують в рашці.
О, дякую за інформацію, буду шукати альтернативу
Ковбой Хагис• 13 августа 2023
Подивіться ще Вагісан гель,він на основі молочної кислоти.Підходить для підтримання правильного ph мікрофлори.
автор Ну шо не так? • 13 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Вагісаном колись користувалась,мені він трохи липкий згодом стає. Лікарці казала, а вона каже- ні, вагісан це не те трошки, беріть щось інше. Але дякую за пораду.