Наша взяла• 12 августа 2023
Що вам допомогло відростити волосся?
Тепличная• 12 августа 2023
Ровный срез плюс градуировка и не стричь. Примерно 1 см в мес растут или 2. Постепенно отрасли
Яйцеголовая• 12 августа 2023
відростила волосся після останньої хімічної завивки коли половина обламалась. Дала собі слово що це була остання завивка в моєму житті. а так як волосся дуже погано вкладається, єдиний вихід це довге волосся.
Мастер Пис• 12 августа 2023
Лень, цены на парикмахера, отсутствие хорошего парикмахера, зимний период
Наша взяла
• 12 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
а що вам заважає?
Зріз дибільного чубчика, тепер спереду немає волосся і блонд пошматував трохи, ззаду хороше волосся((
Снегопадка• 12 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
в мене чьолка була жахлива. Почалося зі стрижки, пішла до гарного перукаря-колориста, змінили форму чолки і за рік відростила її. Блонд ми лишили, бо я почала у колориста фарбуватися. Дорогі доглядові засоби вдома.
В місяць 3тис фарбування і шампунь-кондиціонер-маска-спрей за необхідності ще 2,5тис десь.
За 3 роки волосся до поясу з перепаленого блонду до плечей.
аааа, ще + кератин раз на півроку роблю
Наша взяла
• 12 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
аааа, ще + кератин раз на півроку роблю
Кератин з блондом нормально носиться?
Снегопадка• 12 августа 2023
Ответ дляНаша взяла
Кератин з блондом нормально носиться?
в мене прекрасно, справа у гарних майстрах
Наша взяла
• 12 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
А ви не з Києва?
Рожева юбка• 12 августа 2023
Змінила уходову косметику для волосся, передивилася раціон харчування. Стараюсь не стресувати, і спати не меньше 8 годин. Відобразилосясвсе і на шкірі і на волоссі.
Позитивна• 12 августа 2023
Тільки одночасні курс мезотерапії та курс лікування масками b2 двічі на рік.
Mrs.Sexuality• 12 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
аааа, ще + кератин раз на півроку роблю
Скажіть будь ласка, якими саме засобами Ви користуєтесь? Теж хочу відростити. А то до плечей ростуть і відламуються.
Снегопадка• 12 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Керастаз і Joico мені підійшли.
+ кератин і правильне фарбування