Alisa.Alisa• 12 августа 2023
Ответ дляYana_pl
А хто це?)))
Почитайте теми її))) раз у місяць не дає забути про свого чоловіка
Ответ дляTvin
Ніяка. Не подобається Павлик, особливо після скандалу зв´язаним з корупцією. Україна не в НАТО через корупцію так на хвилинку. А ви піарите якогось корупціонера і його шалаву- ’дружину’
Всіх корупціонерів в Бахмут!!
З чого це Катя шалава? Ви по собі судите?
Fashion_besties• 12 августа 2023
Ответ дляCatou
Я ще пам´ятаю пісню про ’І нема з ким’
Тарамтам не було з ким от і Катя у нагоді стала
Lenusikkuz• 12 августа 2023
Ответ дляTvin
Всіх корупціонерів в Бахмут!!
В тюрьму! Навіщо вони в Бахмуті? Заважати хлопцям воювати?
Светлый День• 13 августа 2023
Пел месяц назад на свадьбе( родители жениха подарок )🤦♀️ нам всем 28-38….. никто ни одной песни не знал, пока не начал петь чужие песни…. И к слову на русском. Подарок был странный( слова пары)😂
HelloKitty18• 13 августа 2023
Ответ дляCatou
Я ще пам´ятаю пісню про ’І нема з ким’
Вона погляне і прийде, а потім з розуму зведе, а потім зникне як дим
Та да там нема з ким.
Прикольна пісенька.
Та да там нема з ким.
Прикольна пісенька.