ТаПрямТам• 13 августа 2023
Діачатка, які вам сучасні художники подобаються?
Ті, які зараз живуть і творять я маю на увазі. Українські. Питаю, тк потрібно в подарунок картину
Не пью, не курю• 13 августа 2023
Никто не запал в душу, сколько ни посещала выставки и вернисажи. Вроде и техника у некоторых есть, но то ли сказать нечего людям, то ли сами бездушные.
Гапчинская распиаренная совсем нет.
Виннипуховна• 13 августа 2023
Я не дуже в сучасному мистецтві, але Марчук неперевершений, здається єдиний в своїй техніці. Раніше подобались картини Підерев´янської, в неї чудові птиці, але вона зараз в вишивку пішла.
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Гапчинская распиаренная совсем нет.
Мені вона теж ні. Більше піару
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Автор, а какой у вас бюджет?
Не на Марчука
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Марчук то геній! В цій техніці ще є інші, але Марчук неперевершений, до сорому свого прізвищ не пам´ятаю, у фб є група Українське мистецтво, там просто вражаючі роботи наших художників і художниць
Згодна! Але вартість 🤪
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Ну так, але є талановиті молоді, хто у схожій техніці працює , і доречі дуже гідні
Якщо знаєте таких - дайте посилання на інста чи ФБ. Буду Вам дуже вдячна 🩵🫶
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Фб подивіться, в мене проблема з іменами і прізвищами, групу вище писала, дивіться , там багато зламу, але є чудові роботи
Превелике спасибі 🩵🌼
Дякую_аж_підскакую• 13 августа 2023
Ответ дляТаПрямТам
Не на Марчука
Он сам сейчас в Вене , на пособии в 260 евро в месяц ()
ТаПрямТам
• 13 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ага, а картины по цене крови