Теща дочки• Изменено 13 августа 2023
Відкрились пляжі в Одесі?
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи відкрились пляжі в Одесі?
Літо закінчується, а ще не відпочивали, вже дах рве. Хотілось би хоч на пару днів кудись з Києва поїхати. Може під Києвом щось є не дороге з річкою чи басейном?
В Карпати не поїдемо на цей раз.
Теща дочки
• 13 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
На 13. Это возле меня.
На такси вы тоже там не проедете. Даже моцики стоят - им тоже никак не проехать).
Я сегодня с ребенком очень быстро шла к машине с возгласом: ’ваня, быстро валим’ - потому что пробка росла прямо на глазах). А стояла я вообще не близко к морю
Если будете ходить пешком - то найдёте себе и лежак и место на песке.
По городу тоже много аварий - я вчера за 2 часа видела 3.
И сегодня возле пляжа 2.
Ого. Приймемо до уваги. Дякую.
Але їхати думали на будні дні. На вихідні то не буде відпочинком.