Хата на мати• 13 августа 2023
Мічковська. Звідки в неї стільки самовпевненості?
Чула прт неї, продає якісь марафони схуднення. Глянула в інста. Вона ж як шкаф. Реально в тілі така жіночка яка роздає поради схуднення.
І видно ж любується собою десяток фоток за день в купальнику.
Де взяти собі такої впевненості.
І мораль: ти хоч сухарі нюхай і живи, але якщо ти схильна до повноти і в тебе конституція тіла відповідна, то після 40 будеш шкафом
Де взяти собі такої впевненості.
Ноунэйм• 13 августа 2023
Мені вони не гарні
Ну, я вибачаюсь
Два колхозніка)
Але хай будуть здорові щасливі
Ну, я вибачаюсь
Два колхозніка)
Але хай будуть здорові щасливі
Смешнюча• 13 августа 2023
Проблема не у ній, а у жінках, які вірять рекламі більше, ніж власним очам, і купують її марафони. І ще не факт, що сторінку взагалі вона веде. Просто скидає свої фото адміну і адмін пише пости.
Я пані прохана...• 13 августа 2023
Ооо, пахну́ло нафталином)))) года четыре уже её тут не полоскали,я аж подзабыла кто это
Невидимка• 13 августа 2023
В неї така фігура, широкі плечі. Головне вміти харчуватися.
Не завжди після 40 шкаф 😀. Мені тут до 40 пару місяців, теж трохи схильна до повноти і теж маю подібну фігуру з широкими плечима. Але вмію любити себе будь-яку 😗 нещодавно робила з подругою фотографом гарні фото у білизні та без, хоча є трохи лишнього))
Хата на мати
• 13 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Та ні вона веде.
Це видно, коли сама людина веде.
Вона багато в ефір виходить, кожен пук знімає
Це видно, коли сама людина веде.
Хата на мати
• 13 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Вона ж каже що вміє харчуватись. І інших учить. А я як гляну на тарілку де гречка з яйцем присипані лохиною, то думаю хто це купує такі мені
Рубаю олівлє• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Я подписана, нормальная тётка.
Вы не забывайте что камера добавляет прилично, в жизни она немного меньше.
А я отписалась от неё. Бесит почему-то.
Невидимка• 13 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Я теж періодично бачу її сторінку. В марафоні не знаю що там, не довіряю без мед освіти, але вона ж була в спорті, думаю, щось розуміє. Ну і нема в неї особливо лишньої ваги, мама трьох дітей, треба враховувати.
Бачу що часто запікає овочі та мʼясо, рибу. Не фанатка її, але і не дратує.
размахер• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Я подписана, нормальная тётка.
Немного то ключове. Якщо вірити, скільки вона зацмається та як харчується,то не сходиться)))
размахер• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Она ж рассказывала, что у неё начались проблемы с весом когда она поставила себе какую-то пелету( даже не знаю что это), случился гормональный сбой
В неї і до пелети було те саме
Ответ дляразмахер
В неї і до пелети було те саме
Вы требовательная))
Я думаю что с учётом возраста, троих детей, того как выглядит её мама(т е. наследственной предрасположенности), особенностей фигуры ,хронических заболеваний и гормонального сбоя, она выглядит вполне норм. Просто она изначально не красотка.
Насколько я знаю, она вроде продает марафоны по правильному питанию, а не по формированию спортивного тела
Кусачая Я• 13 августа 2023
Ответ дляХата на мати
А на вечір ящики алкоголю.
Гормональні пелети.
Але ж люди ведуться, купують марафони.
Гормональні пелети.
Але ж люди ведуться, купують марафони.
Кусачая Я• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Человек хотел обмануть подписчиков и поставила пелеты, а когда вышло боком, то призналась и сделала анти-пиар.
размахер• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Вы требовательная))
Та ладно) бухать менше треба наташі і буде всто ок))) поправить генетику)
А то оце мама троїх, бож, старшій за 20, середній 17, а малій вде скільки? Не 1 рік же?) А 7 чи 6? Скільки часу після родів можна звалювать на я ж рожала?)
Да будет так• 13 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
Так и есть
Недавно призналась, что весит 72 кг
Бубль Гум)• 13 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Я подписана, нормальная тётка.
В жизни она как фрик
Сонечко• 13 августа 2023
Ответ дляХата на мати
Я у неё покупала , хорошие меню, результат есть.
Вы лучше гляньте на Люду с Голливуда, в каких комбинезонах она ходит с ее весом.
Кусачая Я• 13 августа 2023
А когда она обгадила европейских женщин, то упала ниже плинтуса.
При том, что ее дочь «психолог», за несколько недель до ее «высера», писала пост про то, что как же некрасиво обсуждать людей.
Сплошной хейт и лицемерие.
Сонечко• 13 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
А что оно такое эти пелеты ?
Санта Барбара• 13 августа 2023
Ответ дляСонечко
Ну ее,страшная селючка,а как рот откоет.Зачем ее здесь пиарят постоянно?