Крошка Енот• 14 августа 2023

Як наважитися на звільнення з роботи?

Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Для начала нужно найти новую работку
Красота неземная• 14 августа 2023
Я такая же, послушаю. Что мешает решиться Вам?
Байрактара• 14 августа 2023
Підійти до керівника і сказати, що ви звільняєтесь.
Для мене це було найтяжче, бо робота подобалась, колеги були хорошими дружніми, але затримки по зп просто замучили...
Відкушу все що стирчить• 14 августа 2023
Пишить заяву, життя швидкоплинне і витрачати його на сидіння на роботі яка тебе виснажує і доводить до депресії - не варіант. Хіба від безвиходу
Зайченя• 14 августа 2023
чому вирішили піти з роботи? в ідеалі, спочатку знайдіть іншу роботу, а потім звільняйтесь. або якщо маєте фінансову подушку, якщо вас там гноблять і ви терпите, то,звісно, звільняйтесь вже. терпіти не потрібно
Ответ дляБайрактара
Как эйчар добавлю, что как только в рабочей среде, появляется мысль, что мы же как семья, коллектив хороший, и как же они без меня справятся и деньги это второстепенно - это красный флаг того, что надо срочно возвращаться сознанием в рамку ’за деньги - да, за хрустальные слёзы - не ко мне’ на вас действует корпоративная пропаганда
Байрактара• 14 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там пропаганди як такої не було, просто здружилися з колегами, всі ту зп чекали як манну небесну, і по одному почали звільнятися....
Звездолётчица• 14 августа 2023
А на что именно вам сложно решиться? Поговорить с начальством? Сменить круг общения? Остаться без работы? Перейти на новую, где все сложнее и незнакомое? Вариантов-то много)
Хвець-тець• 14 августа 2023
Рано или поздно вы уволитесь с этой работы. Зачем кота за хвост тянуть? Раньше уволитесь - раньше на новую работу выйдете.
Мамин тріль• 14 августа 2023
Никогда не искала работу раньше увольнения. Пришло решение, уволилась, взяла паузу на пару месяцев и в отдыхе спокойно искала работу. Всегда находила
Бодіпозітівна• 14 августа 2023
Подготовиться к уходу. Изучить рынок труда, узнать свободные вакансии, устраивают ли вас новые условия, а то может оказаться что вы в раю...

Я например работаю меня устраивает, но если появляется возможность я всегда узнаю на каких условиях работают люди особенно те, которые устроились недавно.

Вот прошлый раз таким было я много общалась с людьми и поняла что смогу найти лучше работу , чем у меня была на тот момент, но да только нашла и война началась, хотя я ничего не потеряла - я готовилась к уходу , а люди мои коллеги нет но остались без работы все...

Сейчас я на маленькой зарплате, но неплохих условиях, пробую ещё шабашки выполнять .
Мая твая не панимать• 14 августа 2023
Пораджу спочатку шукати роботу, оцінити можливості. Якщо буде варіант, то набагато легше піти.
У мене було несприйняття керівника, хотілось висказати і послати...але я попрощалась з тортиком , всім подякувала. поплакала вдома, бо робота дійсно була улюблена і все влаштовувало.
Зараз рада, що так зробила, бо маю ще краще роботу! Намагаюсь згадувати завжди тільки те, що було приємно. Спілкуюсь з усіма досі, ну окрім того керівника :))
автор Крошка Енот • 14 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Для начала нужно найти новую работку
як це зробити, працюючі на старій?
МУСЯкомарова• 14 августа 2023
Я звільнилась на тому тижні. Зараз відробляю 2 тижні. Працювала 2 роки, робота подобалась, хоча за останні півроку дуже виросло навантаження і зарплату не піднімали всі ці 2 роки. Підняти зарплату - відмовились, керівництво дало зрозуміти, що мене не цінують, на моє місце знайдуться люди. З початку року я четверта, хто звільняється з моєї посади (нас 4 людини працює). Об´єктивно - зарплата нижча за подібні обов´язки на ринку праці. Дуже подобається колектив, але ж... треба гроші. Сказати про звільнення - не проблема, потім починає накривати, а чи правильно я зробила. Іншої роботи ще не знайшла, а чи буде на новій краще. Багато думок і вагань. Але розумію, що я зробила правильний вибір, потрібно рухатися далі, потрібно заробляти гроші, а не плакатися чи жалітися. Моя проблема в тому, що я прив´язуюсь до людей. Важко морально, але все ж. Не можна боятися змін, зміни на краще, все в наших руках. І триматися за колектив не можна.
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
як це зробити, працюючі на старій?
Конечно. И параллельно ходить на собеседования
Ноу коммент• 14 августа 2023
Найти сначала новую работу. Я только так решилась.
Ноу коммент• 14 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
як це зробити, працюючі на старій?
Отпрашивайтесь,типа к врачу или по поводу доков ))
Рекламама• 14 августа 2023
Не знаю вашу причину, але мені теж дуже важко. Зп дуже маленька, копійки, а не зп. Дуууууже хочу звільнитись. Знайти роботу зараз дуже важко не маючи досвіду або хороших зв´язків :(
ШобВам_КакНам• 14 августа 2023
Ответ дляБайрактара
У вас була дуже вагома причина. Бо для людини оплата праці на першому місці, адже потрібно годувати дітей і самій їсти.
А коли нібито все рівно і немає очевидної причини (очевидної для директора), починаються неприємні розмови і образи, вмовляння. Усі директори компаній та відділів, звідки я звільнялася, мені казали своє ’фе’.
ШобВам_КакНам• 14 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Как объясняли причину увольнения?
D_A_V• 14 августа 2023
главное -искать в тихаря и не трепаться на работе;
я часто менял работу- спустя годы я смотрю на прожитое и думаю, что нужно было быть решительнее: уесжать из страны еще молодому и создавать свой бизнес, а не быть наемным работником
in4• 14 августа 2023
Я вже 10 років ніяк не наважуся: до пенсії 12 років, думаю потерпіти.
автор Крошка Енот • 14 августа 2023
Ответ дляin4
не факт, що 12 років...
Почемучка• 14 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Какая у вас специальность?
Мамин тріль• 14 августа 2023
Ответ дляПочемучка
Какая у вас специальность?
Фармацевт, провизоров сейчас нет, отменили. Но я в аптеке не хочу работать категорически )
Почемучка• 14 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
И кем работаете сейчас?
Мамин тріль• 14 августа 2023
Ответ дляПочемучка
И кем работаете сейчас?
Фармаконадзор
автор Крошка Енот • 14 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Чому
Рогнеда Карповна• 14 августа 2023
Потренироваться в написании заявления на увольнение