Дівчата, хто сам робить? Подивилась відео і з сметаною+сік лимона+ сіль і з кефіром через заморозку-розморозку
Що скажете?
ПодругаМужа• 14 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
ну ніби ж чітко написано, що хоче автор ... крем-сир до чого тут творог?
Бо творог це сир на українській мові, то думаю,сир з чимось.
Красавица писяная• 16 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
крем-сир - це окремий різновид, до чого тут творог українською мовою?...
Ви коли суші замовляєте, то там творог?... чи може твердий сир?...
ПодругаМужа• 16 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дякую, суші ніколи не їла, і не планую, тож не знаю, що там кладуть
ПодругаМужа• 16 августа 2023
Ответ дляКрасавица писяная
А сквашування сметани, то що виходить, по вашому? Не творог в принципі? Тільки жирний.
Красавица писяная• 16 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа