ЗдесяЯ• 14 августа 2023

У кого чоловік дочекався дружину після відʼїзду з України?

Після повтомаштабної. Не зрадив, не пішов до іншої…
Результат:
вже голосів: 143
103 (72.03%) Мій дочекався ☺️
25 (17.48%) Мій не дочекався
15 (10.49%) Я зрадила чоловікові
Та_все_ок_будет• 14 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
в мене всі знайомі чоловіки та колеги - жоден не дочекався. І правильно зробили, якщо честно. Я від свого не їхала нікуди. Сижу в Києві, з двома дітьми і чоловіком, жодного разу не пожалкувала.
Вы уверены, что он вам не изменяет? ))

АсобеннАя• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Муж дождался жену!!
Даже звучит смешно
Скажіть)))) ото певній категорії виїхавші ніяк спокою не дають)))))
АсобеннАя• 14 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
і як, допомагає вам ця мантра? Не так тяжко сидіти?
Я пані прохана...• 14 августа 2023
Ответ дляДуняша
Мій дочекався, послужив, звільнився. Готуємось до виїзду за кордон всією родиною
можна звільнитись прям зі служби? типа як з роботи по власному бажанню?
Добротная• 14 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
А мій поїхав воювати, і в селі під Харьковом знайшов собі дівчину.
Ще не знає, що я знаю(
Спочатку сам проговорився, казав що були на завданні в той день, а потім що в магазині в селі і як там все дорого і які люди привітні, і всі поповертались, і немає коллаборантів, і почав на ніч пропадати, а дізналась, тому що подруга моя в інтернеті позгайомилась з його начальником і той випадково розповів що мій підночовує у дівчини(
Що робити?
Я тут создавала тему о изменах военных. Меня прям заклевали. Типа быть такого не может. Я не смогла терпеть это. Там все изменяют. В каждом селе находят девок. Их же выводят с нуля. Они хотят ласки.
Вижу, что из знакомых все терпят. Т к деньги есть. Но у меня и свои деньги есть, не сентге чем у него боевые. Потому нашла себе гражданского и он не собирается на войну. Уже жить вместе собираемся. А бывший все девок меняет.
АсобеннАя• 14 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
Ще не знає, що я знаю(
Що робити?
Ви що, такого не може бути))) як не може бути того, що мій сусід шпилить коханку, а жінка не поїхала, бо ’ми ж сім’я’
АсобеннАя• 14 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
Вы пытаетесь меня в этом убедить ?
ні, вона старається себе переконати, що всі такі, як її))) не так обідно роги носити)))
Кавуся• 14 августа 2023
Знакомая, когда уезжала в марте 22 года просила ехать с ними, он тогда смог бы выехать, был белый билет, сейчас уже не может, в итоге семья распалась, она там с 3 детьми, старшему 21 год, учился заграницей просто до 22 года ещё. В итоге возвращаться вообще не собирается, хотя есть 2 квартиры в Киеве, но старый фонд, 1 комнатная и 2-х где жили, дача. Она заграницей хорошо устроилась, да и сын старший подрабатывает.
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
Ще не знає, що я знаю(
Що робити?
Ух, круговорот
Подруга з начальником, чоловік з дівчиною в селі

Борисфенка• 14 августа 2023
Мій чоловік не чекав, а воював. Зараз вперше за півтора роки побачилися в Україні, у нього відпустка на два тижні, відпочиваємо разом. Скоро знову роз´їдемося, він на фронт, я на чужину. Дочекається знову.
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Обиженные судьбой и мужиками женщины с пеной у рта доказывают,что все изменяют...прям все мои знакомые и все мои друзья водили баб и тд и тп
Ой,аж смешно читать)
Женщины,если у вас в жизни был мудак ,который вам изменил,не равняйте всех по нему)
Я так думаю суспільство занадто багато уваги приділяє сексу поза межами шлюбу
Як на мене не важливо чи чоловік зраджував. Головне щоб людина була хорошою
Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Вы все врети
Я дома, ’сторожу свою мотню’, как тут выражаются. Мой в этом плане оооочень застенчивый, хотя в постели зверь. Уверене, что за 1,5 года, если бы баба сама лезла, то 100% изменял бы. А сам.... хз.... боюсь, что я у него первая и единственная.
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляПугачиха
О! Ось це реально людина дивиться на речі
Є блядуни прям блядуни
А є тихі сімейні скромняги. Але як десь перепаде жіночої ласки то і не відмовлять. Бо ж сором´язливі.
Я теж свого скромнягу стережу.
Капуста Маша• 14 августа 2023
Ответ дляДуняша
Як звільнився? У мого воїна діабет, гепатоз і камені в жовчному, але звільнитися не може.
_DIANA _• 14 августа 2023
Ответ дляДуняша
А так можно? Бо мій доброволець і не може навіть у відпустку поїхати
Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляДобротная
Тем, кто с нуля, им можно! Я серьёзно!
Цибулька зла• 14 августа 2023
Ответ дляПугачиха
Оннетакой
А ви вважаєте, що не буває людей, які не зраджують?
Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Є блядуни прям блядуни
Я теж свого скромнягу стережу.
Если бы меня за 25 лет брака кто-то прямо добивался ’хочунемогу’, я бы не устояла, а так - верная-верная
Пацака-задирака• 14 августа 2023
Ответ дляДуняша
А можна звільнитися і стати виїзним?

Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Бывает. Возможно, мой как раз. Ни разу за 25 лет не давал повода его подозревать. Я вообще не думала в этом направлении, пока на Советчицу не попала
УраганнаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Муж дождался жену!!
Даже звучит смешно
Чому не жінка чоловіка? Якщо його мобілізували, а вона за кордоном?
Пацака-задирака• 14 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
Ще не знає, що я знаю(
Що робити?
І в мого знайомого спочатку польова дружина, а потім і дитинка народилась, а жінка з 2ма дітьми в Києві.
Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
А можна звільнитися і стати виїзним?
Может, они третьего родили! Я вчера видела мужика с коляской ТРОЙНОЙ - первый раз в жизни!
Домовенок Кузя• 14 августа 2023
Ответ дляПополняю_Карму
)) откуда жены знают?
Сосед сверху водил кого-то стонущего пока ее не было

Вернулась, голосует ’не зрадив’ мабуть..
Нужно замерить диаметр члена). Если сточился, значит, изменил)
АсобеннАя• 14 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Є блядуни прям блядуни
Я теж свого скромнягу стережу.
насправді все набагато простіше: ті сім’ї, котрі були міцні. тримаються одне за одного і на відстані, знаходять найменшу можливість для зустрічі, щоб побути разом. Ті, котрі жили по інерції, зараз просто зрозуміли, що жити треба тут і зараз. Ну, і звичайно, що є категорія вічних бл*дунів, ті слабі на передок навіть якщо збоку лежить і тримає за дітородний орган друга половина
Домовенок Кузя• 14 августа 2023
Ответ дляПрилипало
А как ответы посмотреть?
Ответьте максимально трольно на этот трольный опрос
Пугачиха• 14 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
Знаете, жизнь летит, сейчас война, каждый день может стать последним, поэтому на многое смотришь по-другому, в том числе, и на супружескую верность!
дожену і ощасливлю• 14 августа 2023
А пішов в ЗСУ рахується?
Отжигающая• 14 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Є блядуни прям блядуни
Я теж свого скромнягу стережу.
Разные есть. Отец маме не изменял никогда и после её смерти его много раз пытались с женщинами знакомить, сказал нет категорически.
На пів ставки• 14 августа 2023
Ответ дляОтжигающая
Ну як ви це можете знати достеменно?
Я ні за кого не можу сказати що я впевнена на 100 відсотків, окрім себе.