Печенюшка• 14 августа 2023
Як пережити зраду чоловіка?
Приїхала з Чехії місяць тому, була там з початку війни. Спілкувалась з чоловіком весь час , розуміла, що може піти наліво. Але сім´ю хотіла зберегти, бо є дитина. Я звикла до нього, іноді бісить, іноді сваримось. Але не буває ідеальних сімей. А сьогодні заявляє, що треба поговорити про нас. І після цього нічого не каже, типу потім поговоримо. Я розумію про що хоче говорити. Боляче дуже і нерозуміння що далі.
Я знаю, що я теж подобаюсь чоловікам і не пропаду, бо в Чехії були залицяльники. Але мені ніхто не подобається, я звикла к чоловіку.
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Как я тебя понимаю, но нужно менять мужа. Это вопрос времени. Лучше раньше чем позже. Я сама еле вылезла из этого
Совбез• 14 августа 2023
Дождитесь разговора с ним, а потом уже думайте что делать дальше.
А так непонятно, о чем разговор будет.
Марипосса285747• 14 августа 2023
Я бы за полтора года забыла как и выглядит... Ваш долго продержался
Я не в теме• 14 августа 2023
Может вначале нужно послушать,что муж скажет? Может у него болезнь и он хочет рассказать. А вы нафантазировали свое
Матраскин Брат• 14 августа 2023
Мовчки, або не мовчки. Як Вам більше підходить, так і переживайте.
Дякую_аж_підскакую• 14 августа 2023
Как в анекдоте
Может он смертельно болен, а вы сразу про плохое думаете
Печенюшка
• 14 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я бачу їого байдужість, не цікавиться мною. Бачу що нема почуттів.
Комиссия50%• 14 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
Хворі не натякають.Він дав її ноту,щоб вона морально підготувалася.Якщо нормальний чоловік скаже все як є і не буде ховатися в кущах і водити хороводи.
Печенюшка
• 14 августа 2023
Ответ дляТеща дочки
Може, він Вас кинути хоче. А Ви вже зраду переживати зібралися.
Ну кинути ще гірше за зраду. Бачу його байдужість до мене.
Амелі на мілені• 14 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Ну це ж закономірна реакція на те що ви робили останні 1.5 року
Печенюшка
• 14 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Я головою розумію це, але мені зараз потрібна підтримка. Тяжко.
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Напиши мне в телеграмм natalygoo
Печенюшка
• 14 августа 2023
Ответ дляСовбез
А так непонятно, о чем разговор будет.
Жінки розуміють без разговора. Я здогадуюсь і мені боляче.
Амелі на мілені• 14 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Я так розумію що ви молода
Краще зараз переболіти ніж зрозуміти в 45 що все життя впусту поожили
66сезон666серия• 14 августа 2023
Ответ дляТеща дочки
А чем отличается измена от расставания? Результат тот же часто после долгой разлуки. И да, мужчины очень редко уходят в никуда
66сезон666серия• 14 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Я так розумію що ви молода
А почему в 45 впустую? Это ещё совсем не старая женщина
Калинові вуста• 14 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
А вы откуда выехали ?
Чтобы понять , бросили его или нет
66сезон666серия• 14 августа 2023
Ответ дляКомиссия50%
Ну кастрований може стільки часу чекати.
Вот меня реально удивляет - у меня не было секса 3 года, с кем попало я не хочу, предложения были. Но я искала отношений, а не быть дыркой. И нормально, никто не умер. Почему женщины могут, а мужчины нет? Они не люди, они животные и думают только членом?
Калинові вуста• 14 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Хорошо, почему вы его кинули на 1,5 года ?
Комиссия50%• 14 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Це життя і люди живуть і насолоджуються життям,або дрочать і чекають коли там може і не настати.Вам нормально комусь ні.Ви не найшли достойного,а хтось може знайти за день,хтось сидить кота вдома гладить,а хтось в сауні пʼє гарне вино з сексуальним партнером 🤷♀️
Печенюшка
• 14 августа 2023
Ответ дляТихоЯ
Вы в отпуск приехали ? Или на совсем ?
Ні, повернулась додому.
Экспертиза• 14 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Можливо він закохався в іншу?
Чому відразу ’думав членом’ ?
Белая и пушистая• 14 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
’Мама, муж задерживается, наверное, у любовницы.’
’Ну что ты сразу о плохом, может его машина сбила?’