Мафиозная• 14 августа 2023
Студенти і гуртожиток
Дівчата, в кого діти вчаться і живуть в гуртожитках, і в кого будуть жити з цього року, поділіться досвідом, що туди треба брати, що ви давали/даєте із собою, як налагодили там побут, питання з харчуванням як вирішуєте? Загалом, цікавить все, стосовно цього. Нам ще не писали, коли заселґтись і що везти, тому хочу зараз готуватися почати.
Радостина• 14 августа 2023
Питання харчування точно вже не вам вирішувати, мамо ) Все решта - дивитися, що там є, чого не вистачає
Аноним_Русалка• 14 августа 2023
Питання з харчуванням дитина вирішує самостійно. Зранку снідає, вдень обід у їдальні, ввечері дома щось готує. Везти - посуд, постіль (якщо не надають) , рушники гаджети, особисті речі...
Госпожа_тамагочи• 14 августа 2023
Як будете заселяти - питайте си є холодильник і чи можна поставити в кімнаті.
Ще мультиварка гарна річ для студентів
Аноним_Русалка• 14 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ще мультиварка гарна річ для студентів
+чайник електричний
СамавиховуюКота• 14 августа 2023
Щодо харчування, нехай окремо харчується, або з подружкою удвох, а не всією кімнатою разом
сЛАдКОежКА• 14 августа 2023
Син за кордоном в гуртожитку
Є вся техніка, окрім посудомийки
Полиці в холодильнику і в кухонних шафах підписані
Кожному обладнане робоче місце
Ми лише контейнери для зберігання купили
Кожен харчується окремо, їм так зручніше
Ви подивіться на місці, чим гуртожиток обладнаний
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Блондинка в Шоколаде• 14 августа 2023
Спочатку подивіться умови, потім довозите чи орендуєте те, що треба. Гуртожиток гуртожитку рознь.
Заздалегіть багато речей не везіть, в кімнаті місця небагато.
Блондинка в Шоколаде• 14 августа 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
З власного досвіду - кімната може не зрозуміти, дитина буде харчуватися окремо, а кімната - спільно з дитиною :))) ну, це приколи гуртожитку.
Радостина• 14 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Син за кордоном в гуртожитку
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Наші гуртожитки дуже далекі від закордонних, на жаль
Одна_на_всей_планете• 14 августа 2023
Посуд свій. Праска, чайник, мікрохвильовка. Якщо поруч є пральня самообслуговування, це добре.
Вже на місці буде видно, в якому стані кімната, може бути, що і розеток немає.
Голодаю• 14 августа 2023
Чайник купите минимальной мощности, у нас так общага в 2021-ом горела, проводка не выдержала.
Мамина квіточка• 14 августа 2023
Це ви зарано. Треба відштовхуватись від наявних умов. Наприклад, шторки для душу може не бути, матрас ватний і тд. Холодильник - можна купити у попередніх мешканців дешево. Спочатку подивіться
Україна наше все• 14 августа 2023
ООО,я бачила ту кімнатку- коморку,10 Кв м на 4 людини,ось і думаю,де взагалі там щось можна розмістити.
Сама думаю над цим питанням . Нажаль кімнату дають на рік, можна було б її привести до ладу, якщо дали б на 5 років. Щось там робити немає бажання тепер. В кімнаті хламидник 70 років.
Якщо буде очне навчання буду намагатись знайти кімнату в квартирі з підселенням або квартиру
сЛАдКОежКА• 14 августа 2023
Ответ дляРадостина
То що радити, якщо автор не вказала про існуючий стан речей?
Ленне-Рейма• 14 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Син за кордоном в гуртожитку
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Ми вас чекали, з вашим за кордоном, ага
СамавиховуюКота• 14 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я жила в гуртожитку, не так давно закінчила (в 2020р.). Спочатку харчувалися разом, потім всі пересварилися, деякі дівчата почали ховати їжу (навічь овочі ховали за ліжко і готували, коли ніхто не бачив, ковбасу в упаковці за вікном ховали взимку, присипаючи снігом). Почалися сварки, хто більше купує/хто менше. Якщо складатися разом - хто більше їсть. Деякі жили близько, їм батьки передавали їжу/напівфабрикати і вони ображалися, що іншим не передають (хто живе далеко). Словом, жах. Тому, також з власного досвіду, краще зразу поділити полки та харчуватися окремо (або разом з подружкою). Бо коли ми поділили вже полки, то взагалі не спілкувалися. Я в кінці року з подружкою зїхала на квартиру, бо дуже важко було так жити
СамавиховуюКота• 14 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Син за кордоном в гуртожитку
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Є вся техніка, окрім посудомийки
Кожному обладнане робоче місце
Дуже корисна інформація про гуртожитки за кордом
сЛАдКОежКА• 14 августа 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ми вас чекали, з вашим за кордоном, ага
Автора цікавила інформація щодо гуртожитків
Уточнення щодо країни, міста і вузу не було
Як і не було опису того, що є на даний момент в гуртожитку
А вони і в Україні дуже різні, наприклад, в кімо дуже зручні умови, в кпі, різняться навіть всередині одного університету