Сіточка• Изменено 14 августа 2023
Салат з концерви.
Дівчата е баночка рибки. Скільки ви Даете яечок на таку баночку? Рис треба класти? Бо читала в інеті до порізному
Зайка Кети• 14 августа 2023
Ну певно для салату яєць і риби замало буде. Хіба зробити фаршировані яйця. А для салату рис зайвим не буде. Я б ще огірок додала
Птица секретарь• 14 августа 2023
Просто рис приготовить, с сардиной и помидором. Зачем этот салат?
Гуляю босоніж• 14 августа 2023
Зачем рис? Салат сухим сделает. Я делаю так: 3 вареных яйца на такую баночку, оливки или каперсы, мариную лук, специи по вкусу, майонез со сметаной 50/50.
Накладні мюслі• 14 августа 2023
зварити три яйця і розім‘яти вилкою з баночкою сардин, це так складно? і намазати на тости
Бабо-лебідка• 14 августа 2023
Я завжди на око, але думаю 3-4. Рис не додаю ніколи, бо смаку він не додає, тільки об´єм. А мені хай менше, але добріше. Ще додаю плавлений строк і свіжий огірок
Брюльтик• 14 августа 2023
Для салату концерви треба дві є-баночки, це московській патріархат і кремль.
Зробити з них місиво і буде салат ’Прєлєсть’
Стильна штучка• 14 августа 2023
2-3, залежить від розміру яєць та реальної кількості риби в бляшанці. Яйця тру на дрібну терку, так ніжніше виходить аніж коли виделкою розминати.
Кусман Сиру• 14 августа 2023
Яєчка, концерва, даю - вам ще рано робити салат і взагалі куховарити
Мэри Попкинс• 14 августа 2023
Ви доросла? То маєте знати, що не яєчка, а яйця. В нас ще вчителька в школі акцентувала що яєчка то в чоловіків.
В салат додаю 3-4 яйця, консерву цілу, з рідиною або олією, що в ній є, відварний рис небагато, трішки цибулі і майонезу, перець чорний. В нашій сім´ї його люблять, може замінити повноцінний прийом їжі. Рис додає насиченості, не розумію, чого рис тут захейтили.
Астоновитесь!• 14 августа 2023
Ответ дляЛовлю капці
Концерва - це від слова концерт? )))
Консерваторія)
Укр_жіночка• 14 августа 2023
Автор, ну чому так не грамотно написано, ну можна ж перечитати і виправити, навіщо так мову перекручувати.
Сіточка
• 14 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую! Скажіть будьласка а цибулю треба залити окропом перед тим як класти в салат?
чешки-тапочки шапки трикотаж выш• 14 августа 2023
4 яйца, консерва только рыбка раздавить вилкой (масло и косточки отдать котам), 2-3 ложки риса, огурец свежий без шкурки кубиками, майонез.
Рис дает объем. Можно и без риса. Правда долго не стоит, от огурцов быстро стекает .
бювет_в_обед• 14 августа 2023
Я с тунцом люблю тунец , яйца , кукуруза огурец свежий кубиком. Картофель отварной по желанию , я не добавляю и майонезом перемешать
Думаю вместо тунца, можно сардину
Птица секретарь• 14 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Неправда. Яички - уменьшительно-ласкательное от яйца.
Мэри Попкинс• 14 августа 2023
Ответ дляСіточка
Я не заливаю, але кладу його зовсім мало. Можна замінити зеленою цибулею, а можна і окропом залити ріпчасту, буде бфльш ніжніше на смак. Хто як любить.
Мэри Попкинс• 14 августа 2023
Ответ дляПтица секретарь
Звичайно ж неправда. Тільки гугл з Вами не згоден.
Птица секретарь• 14 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Так вы ж не умеете им пользоваться. Вот, я погуглила. Можете не благодарить
Пожмаковна• 14 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Яички у мужчин, куриные-яйца