Девочки, посоветуйте ортодонта в Киеве около метро Левобережная и не за все деньги мира. Наша ортодонт уехала в Германию, а зубы съезжаются. Возить на правый берег каждый месяц не смогу.
Ответ дляСветлана2409
На Березняках в державній дитячій поліклініці Бойко. Чудовий ортодонт
Це на Тичини 22, там де басейн?
Ответ дляСветлана2409
Вже знайшла, на Тичини 12 і лише гарні відгуки. Дякую вам за рекомендацію
Я вже записала до неї дітей через концентр, щодо іншого району не знаю, але ми вже мали досвід більше року відвідування ортодонта, то треба досить часто туди ходити, як на мене, краще пошукати поруч.