Джонсонюк• 14 августа 2023
Допоможіть. Що це зі мною (здоровʼя)?
Різко почало пекти в грудях. Спочатку подумала горло болить типу як ангіна, потім біль став зрозуміліший. Пече, стискає в грудях, але не легені. Вдень було трохи паморочилось в голові, але не придала значення, тому що в мене таке буває. Аж страшно, боюсь щоб не почала задихатись . Знайшла корвалмент, поклала під язик. Не знаю чи правильно.
Що це може бути і що робити?
SectetlyYours• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ні, не в Україні( І тут вони не приїжджають(
Тут була спека 62😏, але я в будинку і під кондиціонером. Єдине, що, на днях був сильний стрес, втратила близьку людину. Не знаю чи повʼязано..
Связано тоже
Вообще у меня руки тоже немели и сердце болело но все было ок
Типа нервология хотя я обследования
Если во время сна не пройдёт то думайте
Типа нервология хотя я обследования
Если во время сна не пройдёт то думайте
Біле пальто• 14 августа 2023
Остеохондроз. Грудного отдела. Достаточно легко проверить он ли это-лечь спиной на ровный пол. Ровный! Полежать минут 5, если это он, то все пройдет
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Клариназе моментально блокирует. Без рецепта заграницей
Дякую🙏
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
При глубоком вдохе нет дискомфорта?
Є, але більше при видиху
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляSectetlyYours
Связано тоже
Типа нервология хотя я обследования
Если во время сна не пройдёт то думайте
Типа нервология хотя я обследования
Если во время сна не пройдёт то думайте
А як з цим заснути? Боюсь
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
Є таке в мене, але ніколи так не проявлявся, просто болить спина періодично.
SectetlyYours• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
А як з цим заснути? Боюсь
Есть чем успокоить нервынервы? Валерьяна и тд
Техпаспорт на медузу• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Є, але більше при видиху
У меня раз простуда так начиналась ( еще в доковидные времена) Было как больно вдыхать и пекло, потом кашель начался. Но у вас и сердце может быть, наверное, в какую-то круглосуточную аптеку может сбегать за сердечными препаратами?
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляSectetlyYours
Корвалмент є. Випила 1 табл, потім прочитала що потрібно під язик, поклала ще 1. Пройшло 30 хв і зовсім трішки зменшилось. Відчуття ніби серце вискакує, а годинник навпаки показує менше ніж завжди, до 90
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну от лягайте і перевіряйте)
SectetlyYours• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Это аритмия сбивается ритм
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я не добіжу, лежу і не рухаюсь. Сину 13, спить. Та й ми в якомусь селі, до міста 30 км. Спробую до ранку витримати
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляSectetlyYours
Это аритмия сбивается ритм
Що з цим робити?
Техпаспорт на медузу• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Старайтесь не нервничать, вы себя сейчас так накрутите, это не обязательно сердце, может быть и спина. У меня помню пекло бедро сильно несколько дней, когда сидя заснула, что-то переклинило. Гидазепам есть или сильное успокоительное?
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Є валетонін, це місцевий препарат валеріани+мелатонін. Приймала нещодавно для сну
Вельшановна• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Що з цим робити?
У мене аритмія починається з поштовху у ліве плече, потім починається стискання у серці, важко дихати, запаморочення. Відчуття у пульсі ніби серце перевертається або перебої. Є схожі симптоми?
Коли був приступ стенокардії, то це був біль за грудиною з ірадіацією у ліву руку і ніжню щелепу, вічуття ніби шию стискають, запаморочення. Якщо раніше застосовула Нітрогліцерин, то тепер не можна. У мене ці симптоми іноді бувають вже декілька років.
Подібні симптоми до серцевого болю дає вертеброгенна цервіко-торакалгія (пов´язана з шийно-грудним відділом хребта).
Який у Вас пульс і АТ?
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Який у Вас пульс і АТ?
Боже, в мене такого ніколи не було. Максимум поколювало у серці. Це «стискання у серці, важко дихати, запаморочення» було і дещо ліва рука хвилює, легке оніміння. Горло теж хвилює, але це не ангіна, а як стискання.
Пульс був 86-90 спочатку, зараз 82.
Зазвичай мій пульс 100-110 і не відчуваю його.
Ще якось очі не ті, розмито в очах
Пульс був 86-90 спочатку, зараз 82.
Ще якось очі не ті, розмито в очах
Вельшановна• 14 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Пульс був 86-90 спочатку, зараз 82.
Ще якось очі не ті, розмито в очах
Пульс був 86-90 спочатку, зараз 82.
Ще якось очі не ті, розмито в очах
Є остеохондроз шийно-грудного відділів хребта?
Може бути вертеброгенна цервіко-торакалгія. Біль схожий на серцевий і оніміння руки одні із симптомів. І нестача повітря буває.
Джонсонюк
• 14 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Так, є такий діагноз((
Спробую заснути. Прийняла корвалмент, кратал знайшла, і валетонін (валеріана з мелотоніном), тепер хочу спати.
Дякую за підказки 🌻
Жертва интернета• 14 августа 2023
Не советуйте нитроглицерин пробовать . Это серьезный препарат и может вызвать мощные побочные эффекты если он не нужен
Вельшановна• 15 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Колись якщо що, то нітрогліцерин застосовувала. Допомагав. Але після прийому був сильний головний біль і відчуття розпирання у сонних артеріях, запаморочення. Тепер не приймаю - не можна, заборонили.
Ось повний список протипоказань нітрогліцерина - церебральна ішемія, геморагічний інсульт, крововилив у мозок, підвищення внутрішньочерепного тиску, нещодавно перенесена травма голови, брадикардія, артеріальна гіпотензія, шок, колапс, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, аортальний стеноз,тгострий інфаркт міокарда, ізольований мітральний стеноз, констриктивний перикардит, тампонада серця, токсичний набряк легенів, закритокутова форма глаукоми з високим внутрішньоочним тиском, підвищена чутовість до препарату.
Джонсонюк
• 15 августа 2023
Ответ дляВельшановна
О Боже, дякую що написали
Але я його тут напевно не куплю, пошукаю щось заспокійливе. Зранку значно краще, але відчуваю ще колотіння серця
Вельшановна• 15 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
О Боже, дякую що написали
Ви писали, що є Кратал. Кратал можна приймати при прискореному серцебитті. Під контролем АТ, тому що препарат може трішечки знижувати АТ.
Як заспокійливий часто приймала Релаксил, на ніч теж, тривало. Зробила поки що перерву у прийомі.
Хочу купити Таурин Кардіо таблетки - показання: сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи (має м´яку кардіотонічну, антиаритмічну, антиагрегантну, антигіпоксичну, антиангінальну, антиатерогенну дію).
Який у Вас АТ переважно - норма, підвищений, понижений?
Який сьогодні пульс?
Джонсонюк
• 15 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Почитала. Це протиалергічний препарат. Можливо, інший мали на увазі?
Джонсонюк
• 15 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Який сьогодні пульс?
Переважно АТ 100-115
Вчора ввечері, коли було погано - АТ 80-86
Сьогодні змучений стан самопочуття - АТ 88-98
Вельшановна• 15 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Переважно АТ 100-115
У Вас знижений АТ (тиск) буває?
Коли низький АТ, якийсь препарат приймаєте? Наприклад, Тонгінал?
Який пульс?
Кратал при такому АТ неможна приймати, тому що препарат ще знижить АТ.
Який пульс?
Джонсонюк
• 15 августа 2023
Ответ дляВельшановна
У Вас знижений АТ (тиск) буває?
Який пульс?
Мені всі говорять, що це високий. Що має бути 60, а в мене двічі більше
Вельшановна• 15 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Написані в коментарі 55 цифри поряд з АТ, ви мали на увазі тиск чи пульс?
АТ - це тиск (А - артеріальний, Т - тиск).
Ви пишите в коментарі вище - АТ 100-115; АТ 80-86; АТ 88-98. Це тиск чи пульс?
Коли питала, який АТ, я мала на увазі артеріальний тиск.
Пульс позначається латинською буквою Р.
Тахікардія - пульс 90 уд./хв. і більше.
60 уд./хв. - нижня межа норми.
Для мене нормальний пульс 75-86 уд./хв.
Був декілька років тому у мене такий період, що у спокої був пульс 95-110 уд./хв., підвищувався до 125-130 уд./хв., а іноді і до 135 уд./хв., пару ранів було і до 140 уд./хв.
Пульс позначається латинською буквою Р.
Тахікардія - пульс 90 уд./хв. і більше.
60 уд./хв. - нижня межа норми.
Для мене нормальний пульс 75-86 уд./хв.
Вельшановна• 16 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Переважно АТ 100-115
Це показники АТ? Чи це пульс? Якщо показники АТ, то систолічне і діастолічне значення вказані? Маленьнький розрив між значеннями? Так? Якщо Ви вимірюєте АТ механічним тонометром, то можуть погано вислуховуватися тони, тому важко визначити правильно діастолічне значення АТ. Автоматичний тонометр може невірно показувати АТ.
У мене тонометр Omron M2 Basic показував АТ 125/110, 140-145/115-120. Вже й таблетки перестала приймати антигіпертензивні, лише приймала коли систолічне значення було 140 і більше. При такому АТ чомусь погано почувалася. Тонометр брехав... Виявилося, що АТ було 190/116, тонометр привів до гіпертонічного кризу. І так було ще декілька разів. Тому купила інший тонометр.
Вельшановна• 16 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Переважно АТ 100-115
Пройдіть ЕКГ.
Щоб знати інформацію про зміни АТ - пройдіть Добовий моніторинг АТ (артеріального тиску). Покаже мінімальний і максимальний АТ, середній показник АТ, варіабельність АТ, ступінь нічного зниження АТ, епізоди гіпертензії, епізоди гіпотензії, циркадний індекс ЧСС. Потрібно вести щоденник під час проходження ДМАТ.