Джонсонюк• 14 августа 2023
Допоможіть. Що це зі мною (здоровʼя)?
Різко почало пекти в грудях. Спочатку подумала горло болить типу як ангіна, потім біль став зрозуміліший. Пече, стискає в грудях, але не легені. Вдень було трохи паморочилось в голові, але не придала значення, тому що в мене таке буває. Аж страшно, боюсь щоб не почала задихатись . Знайшла корвалмент, поклала під язик. Не знаю чи правильно.
Що це може бути і що робити?
Вельшановна• 18 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Зрозуміла. Дякую Вам за детальні поради
Я так розумію, Ви медик або лікар
Так, здавала тут такий показник.
Помітила що еутирокс прискорює, із-за цього зменшили дозу. Але таке враження, що я до нього звикла. Спочатку було класно, а тепер все одно сонна, млява.
Я так розумію, Ви медик або лікар
Так, здавала тут такий показник.
Ні, не лікар.
У молодих в більшості шукають причини болю у серці - кардіологічні чи не кардіологічні.
У віці 40 і більше, проводять обстеження, щоб дізнатися чи є ознаки атеросклерозу. Для цього проводять УЗД судин шиї і УЗД серця, полюс аналіз на ліпопротеїди фракційно.
Джонсонюк
• 18 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Тому почала звертатися до платних лікарів (кардіолог, невролог).
Сама до своїх болячок докопалася.
Що цікаво, колись, вже давненько, проходила УЗД серця то писали - писали про МК (одного разу про пролапс 5 мм, другого - про ущільшення стулки). Більше 10 років не проходила УЗД серця, потім пройшла в 2019 р. і в 2022 р., виявилося що стеноз АК і аорти, тепер уже з недостатністю АК 1 ст., і інше.
Буває біль схожий на стенокардію, це пов´язано зі стенозом АК. Буває стискаючий біль у ділянкі серця, це буває при більш значному підвищенні АТ (гіпертонія).
Більше 10 років була на бета-блокаторах із-за тахікардії постійної, виявилося був підвищений Т4 вдвічі (на інші показники не здавала), а потім міокардіт був у легкій формі.
В більшості займюся самолікуванням. Є вдома книжки медичні (купувала), в інтернеті теж шукаю необхідну інформацію.
Сама до своїх болячок докопалася.
Ого, як Ви професійно розібрались у темі. Молодець
Мені ставили тахікардію, але не знаю як її лікувати і не відчувала її.
Одужуйте, нехай організм оздоровиться
Джонсонюк
• 18 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Ні, не лікар.
Мені 39, але тахікардію поставили у 27 та вона була і до цього, просто не діагностувала ніколи. Поставилась якось не серйозно, я так жила постійно і не звертала увагу
Вельшановна• 18 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Одужуйте, нехай організм оздоровиться
Дякую! Здоров´я Вам
При тахікардії бета-блокатор призначають.
На даний період не відчуваю, коли холтер проходила, була тахікардія. Раніше відчувала.
Джонсонюк
• 25 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Дякую! Здоров´я Вам
Дякую🤲🫶