Молчунья• 15 августа 2023

Вот як так?

Кума живе в квартирі дуже втомлюється .. ( каже 35 років ! Каже:зварила суп, і свому чоловікові жаліється, що втомилась). Мене аж дратує ось ці закидони з її мученням😀😀😀Я живу в будинку троє дітей 12р 3р я 3 місяці....будуємось, є город в ньому працюю я сама... і нічого страшного, а тут суп зварила і бідося...
Замріяна• 15 августа 2023
Правильно робить, а ви пахайте
Мао_Мяо• 15 августа 2023
Не бідося, а хитропопа)
автор Молчунья • 15 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
Правильно робить, а ви пахайте
Мабуть ви теж ,як моя кума!
ЗаведУющая• 15 августа 2023
Людина може мати хворобу. Не думали? Ви до чого до її ритму.
Кофе в лобби• 15 августа 2023
Ви ж впряглися то вспахуйте, а вона не кінь
Це без образ а так і є
автор Молчунья • 15 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Тож не хвороби, в така людина
Замріяна• 15 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Мабуть ви теж ,як моя кума!
Звичайно
Патриоточка• 15 августа 2023
Как так людей жаба давит? 🐸
Дама_с_коготками• 15 августа 2023
молодець! цінує себе, на відміну від заздрісної куми😛
автор Молчунья • 15 августа 2023
Ответ дляПатриоточка
Как так людей жаба давит? 🐸
До чого тут жаба
Наездница• 15 августа 2023
У меня так, как у вашей кумы в последнее время, быстро устаю. Высокое давление и сахар повышенный
Я шалунья• 15 августа 2023
Вас хтось змушував народжувати трьох ще й пахати на городі?
Дама_с_коготками• 15 августа 2023
Ответ дляМолчунья
До чого тут жаба
грядки пора полоти, поки не жарко
olgabaluta• 15 августа 2023
Я устаю от супа тоже. Не все женщины - кухарки и уборщицы!
Залізна пані• 15 августа 2023
Авторе,ну різний темперамент у людей)Може ,не дай Бог,по здоров´ю щось у Вашої куми.Я теж Живчик,шукаю на свою попу заняття).Якщо зупинюся,то хворіти починаю і людей кусати))Так що,з метою миру у своєму оточенні шукаю собі заняття сама))
Советничаю тут• 15 августа 2023
Я тоже устаю, поэтому стараюсь меньше готовить
После стояния на кухне начинает болеть спина(

Так что я вашу куму понимаю.
Я такая наивная• 15 августа 2023
Не лізьте у іншу родину , зі своєю розбирайтеся.
Це такі прибацані куми є, в мене теж стала прибацаною.
і хочеться з похресницею підтримувати зв’язок, вона хороша дівчинка. Але її матір просто лізе куди не просять , не хочу їй нічого розповідати і щоб вона взагалі не знала про моє життя.
Котогосподиня• 15 августа 2023
Не все женщины такие,которые впряглись и тянут все.
Я тоже всю жизнь устаю и не пашу что дурна.
Муж и сын меня берегут и не дают пахать.
Так что я понимаю куму,которая себя любит и бережет .
Советничаю тут• 15 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
Так и нужно
Обязанности нужно делить на всю семью, а не самой пахать как лошадь. От этого пахания никому лучше не станет
Байрактарна• 15 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Тож не хвороби, в така людина
Яка ’така’? Я теж втомлююся, коли готую, бо я цього не люблю. А чоловік навпаки, відпочиває, для нього приготування їжі - то релакс
Освічую темряву• 15 августа 2023
Ну я тоже устаю каждые 3 дня варить супы и борщи по 6 литров. Но других людей не осуждаю и не обсуждаю
Мира всем• 15 августа 2023
Шо, автор, якось невдобненько получилось?) Ніхто не оцінив ваше пахання?))
МашМааш• 15 августа 2023
И чего вас это раздражает?) Не думали?
Это ж в вас дело, не в ней
Редисочка• 15 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Тож не хвороби, в така людина
А от звідки ви знаєте як вона насправді почувається?
Я, наприклад, жалітися взагалі не люблю і про самопочуття не розповідаю. Але в 37 почуваюся повною розвалюхою і мені звичайні побутові справи дуже важко даються. Я себе не жалію і все одно роблю все, що треба, але ще в 35 років я була іншою.
І темперамент теж різний буває в людей.
Стріляний птах• 15 августа 2023
Ответ дляМолчунья
Тож не хвороби, в така людина
Так это нормально. Женщина - не лошадь.
Я обычно не говорю, что устала, но делаю всегда всё по минимуму. Огород не стала бы обрабатывать, трое детей доя меня это много. В основном гуляю или отдыхаю.
Зроблено у 80-х• 15 августа 2023
Ну я теж втомлююсь коли суп варю. Каструля 5л, це не овочевий відвар за 15хв, а свинина, яка довше вариться. Першу воду я зливаю, мию і м´ясо і каструлю. Плюс треба почистити, помити всі овочі, крупу. Це справа не однієї години, а в спеку то взагалі пекельна кухня.