Люблю пиво• 15 августа 2023
Вітровка на яку температуру повітря?
Подарували дитині вітровку (непродуваюча, а підкладка хб), ніколи таких курток не носила. Розумію, що на дощ-вітер, але до якої температури повітря її можна носити?
НеКонец-Света• 15 августа 2023
я своїй двохрічній таку одягаю влітку на дощ, холодним літнім вечором на вітер, восени на вітер.
залежно від нижнього шару: на футболку при +19, на фліску при +10.
дивіться по дитині, бувають різні екземпляри, у мене мерзляк.