Feel good• Изменено 15 августа 2023

Чи знизяться ціни на житло на Заході України?

Захід України, нажаль, за останніми подіями, не є безпечним місцем.
Особливо, Львівська.
Прилітало також у Волинську, Хмельницьку Рівненську та ін. за останній тиждень(.

Багато хто каже, що ціни просядуть (по Україні), але вони тільки ростуть майже по всій Україні.
Чашечка кофе• 15 августа 2023
Думаю, що ні

nenatasha• 15 августа 2023
а які передумови до зниження цін?
vikaS• 15 августа 2023
Ответ дляnenatasha
а які передумови до зниження цін?
Обстрелы.
viter33• 15 августа 2023
Навряд чи
Вторинка ’підв’язана’ до цін новобудов
А ціни на новобудови ростуть із зрозумілих причин - подорожчання будматеріалів, дорога земля, брак робочої сили + стійкий попит (з боку тих, хто може купити жито і не може виїхати та молоді з ІТ і подібних заробітків)
LudaSHS• 15 августа 2023
Матеріали дорожчають. Все дорожчає. Захід України і Київ не буде падати.
lenakarp• 15 августа 2023
Ничего не снизиться, главное что бы не поднялись ещё!
Я хочу ремонт в квартире сделать,сцены космические на материал , как будто на замок, поэтому будем без ремонта) цены на материал росту, и это ещё не потолок
Polz• 15 августа 2023
Житло на зу і до війни було дорогим

Юлия М1• 16 августа 2023
Я думаю снизиться в долларовом эквиваленте после войны. Сейчас держат курс, а потом взлетит. Соответственно если доллар будет 50-60, то и цены на недвижимость ... Это мое мнение