Люблю порядок• 15 августа 2023
Порадьте зошити які можна нормально підписати
У сина все розмазується, бо у них слизька обкладинка. Доводиться вирізати з зошитів в лінійку прямокутники і клеїти на обкладинку, а тоді вже підписувати. Може є якийсь легший варіант?
миссДавеча• 15 августа 2023
Підписувати синім маркером, що підписують для CD дісків і не буде розмазуватись
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
А що це за маркер?
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляОновлена версія
Протереть жидкостью для снятия лака и подписать как обычно
А лінії не постираються?
Кусман Сиру• 15 августа 2023
Колись так купила... А у мене син ще й лівша. Можете уявити, що було на тому місці
. Теж довелося приклеювати клаптики з зошита.
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
І мій шульга
Намакушка• 15 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
А що це за маркер?
Сходіть в атб там зошитів купа, і дешевих, де обкладинки не глянцеві.
Намакушка• 15 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
І мій шульга
Я теж. Купувала ручки зі світлою пастою завжди. І зошит викручувала так, коли писала, що він майже перпендикулярно до мене лежав))))
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Перманентный
Він в канцтоварах продається?
margaritavoronina1• 15 августа 2023
Маркер,або підписати з внутрішньої сторони обкладинки,або наліпки спеціальні,недавно в магазині побачила-прямокутні наклейки з рисочками-підписуєш і клеїш на зошити чи книжки
Natal_ka91• 15 августа 2023
Ми купляємо лише київські зошити, там теж така проблема. Підписувати виходить лише кульковою ручкою і залишити хоча б хв на 10
миссДавеча• 15 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
А що це за маркер?
Перманентний може стертися. Тому краще будь який, АЛЕ маркер для CD/DVD, наприклад в мене такий для CD/DVD 0,4mm
Або вже прості спеціальні наклейки...
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Я ці наліпки не можу ніде знайти, а всередині підписувати не дозволяють
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Або вже прості спеціальні наклейки...
Дякую ❤️
margaritavoronina1• 15 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Я такі в ашані бачила. Попитайте в канцтоварах,якщо не знайдете,то як варіант там де візитки роблять чи друкують видрукувати на такій липкій бумазі
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Дякую ❤️
Люблю порядок
• 15 августа 2023
Ответ дляБутерброд и я
Підписую наклейки спеціальні
А де купляєте?
Бутерброд и я• 15 августа 2023
В звичайному маленькому магазинчику на районі, де і все решта канцелярське
Київ