Ацетилсалициловая кислота• 16 августа 2023
Втрата біометричного паспорта закордоном
Добрий вечір! Дівчата, в мене емердженсі. Син загубив свій паспорт в автобусі закордоном. Новий, наскільки я розумію, можна виготовити лише вдома. Хтось стикався з таким випадком? Дякую.
Затишне кубло• 16 августа 2023
В документ сервисе можно сделать, у них есть отделения за границей
Затишне кубло• 16 августа 2023
И на будущее лучше сразу 2 оформить, один с собой, второй в безопасном месте хранить
КонхфЭдкаТузик• 16 августа 2023
Новий можна замовити в консульстві. В деяких країнах є ’ДП Документ’ навіть (Польща, Словаччина)
Апофиозная• 16 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Около 4 тыс грн это стоит)
Коплю на груди• 16 августа 2023
Если нужно только вернуться в Украину, то можно взять справку в посольстве иди консульстве. Если не нужно, то сделать новый в консульстве или в Документ.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Дякую дуже! Це так і називається ´документ сервіс´? Я загуглю.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Навіть не знала, що можна зробити 2 паспорти😯
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Дякую.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
В посольстве той страны свободно сделают. Но долго.
Дякую! Так, це точно буде довго. Тут таке посольство що капєц. Потрапити- цілий квест. Слотів ніколи немає.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Дякую, дівчата! Заспокоїли. Бо їхати додому зараз - це дуже невчасно. Якраз в сина лише навчання розпочинається в профільній гімназії(як в нас коледж), треба вчитись день в день і тут таке. Добре, що можна новий виготовити тут.
Стервочка• 16 августа 2023
Автор, пусть ещё сходит в транспортное депо, обычно все находки отдают водителю или должны быть «бюро находок»
Ацетилсалициловая кислота
• 16 августа 2023
Ответ дляСтервочка
Так, ми вже все обдзвонили. Завтра ще напишемо заяву в поліції і піде в депо. Тут так рухаються, що знайомому хлопцеві повернули паспорт через кілька тижнів після втрати. Просто лежав там. Тому сподіваємось на краще, але мушу знати всі варіанти, бо думала, потрібно буде додому їхати.
Творческий типаж• 16 августа 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так, тоді ще довше. Роблять сам паспорт більше місяця плюс місце забронювати. Може звернутися в бюро знахідок, чи поліцію?
Рекламама• 16 августа 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Яка країна?