Карапулька• Изменено 16 августа 2023

Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов

Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок

Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.

Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
Стопясят раз обсуждала• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Яка чудова жіноча солідарність і підтримка
Вы забебали ,ходи сама на площадку. Нытичка.

ДелайКак_Я• 16 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну вы жестокая.
То автоматичне виправлення, мала на увазі запріть
Сама не знаю• 16 августа 2023
Автор, яка Ви нудна та прискіплива, навіть чоловіку додому йти не хочеться.
Це в перший раз я захищаю чоловіка
Корсет_на_шурупах• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Бо мені обідно!
Якщо він знає що я плакала минулого разу, він мене залишив саму в річницю весілля і тусив з ними до 10 вечора!
Обіцяв, «якщо тобі не прижмно то ьільше не буду, обіцяю»
Сьогодні знов!
Ненавиджу його!
Ніфіга собі! І що ви зробили?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ваша дитина була під наглядом тата. Ви чесно якась ку-ку. Мій чоловік часто гуляє з дитиною, і так, спілкується з мамами на майданчику, так само,якби і ви спілкувалися, поки ваша дитина грвжться
Я вже думаю що зі мною не все гаразд. Бо коли мій чоловік бере дітей і веде їх на майданчик, то я відкриваю вінішко, беру книжку і лягаю у ванну. І я абсолютно без поняття з ким він там спілкується, навіть думки не було поцікавитись
автор Карапулька • 16 августа 2023
Все дівчата. Дякую за підтримку. Я неадекватна, чоловіка жаль..
Все як завжди
Я тут завжди підтримувала кожну, ніколи не писала такого.
А мені ось так

Не туди звернулася
Да, я блондинка!• 16 августа 2023
Ви хвора , я радію як мій звалює з дітем гуляти . В мене одразу спа салон відкривається на дому , кава айкос маски примочки росслабон , хай хоч перетрахає мамок я лежу релаксую щаслива
Стопясят раз обсуждала• 16 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Дивіться - дивіться, в мене вже до подруги так один параша на майданчику підкатив.
Вона здуру номер йому свій дала, тепер наяріваєт їй щодня....
Везучая вы ,параша подкатила
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
То жінка його неадекватна просто, завжди жінка винна.
Треба було попрацювати, прибрати, наготувати, і ще і гуляти самій, а то бач.. свята мотня пішла дитину спільну вигуляти, звичайно нехай знайомиться.

So_so• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Все як завжди
А мені ось так

Не туди звернулася
Искренне надеюсь, что Вы троллите.
ДелайКак_Я• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Та ні,ви абсолютно нормальна,впевнена в собі жінка,яка не бере дурного в голову на рівному місці. Я теж люблю ці моменти розслаблену поки чоловік гуляє, я навіть ніколи і не питала, де вони там були. Але на вулиці з ним часто вітаються жіночки з дітьми. Я майже не гуляю з дитиною.
Усміхайлик• 16 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Везучая вы ,параша подкатила
папаша, т9
Сама не знаю• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Все як завжди
А мені ось так

Не туди звернулася
Та ні, не завжди.
Як правило, тут на чоловіків женуть.
Але Ваш випадок унікальний.
Чому Ви разом з чоловіком на майданчик не ходите?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Бо довіряєте. А якщо вам розкажуть що з жінками одними і тими ж щодня?
Покращена• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Мамаші вже пів голі ходять.
А их папаши куда смотрят ?
ЧорноброваЯ• 16 августа 2023
Може не просто так чоловік додому не хоче йти,, і річ не в матусях... Ви образились, що вас не підтримали, але, хіба така одностайна думка не підштовхує на роздуми?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Та ні, не завжди.
Як правило, тут на чоловіків женуть.
Але Ваш випадок унікальний.
Тому що я працюю, готую, прибираю, перу, воджу по гуртках, купаю, і тд САМА
І якщо свекри хочуть погуляти самі то вілпускаю
So_so• 16 августа 2023
Ответ дляПокращена
А их папаши куда смотрят ?
В Киеве, например, 34 в тени сегодня. Я полуголая и мой муж не смотрит, пусть за собой следит.
Покращена• 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
Это юмор вообще-то был) автор задала такой истеричный тон теме, серьезно это обсуждать невозможно 🤦🏻‍♀️

Lady Luck 99• 16 августа 2023
Пля…Вы на приколе? Госпаде отдыхайте от мужа и детей… ничо страшного не случится, если раз дитину не искупать
Не понимаете Вы своего счастья. Есть к кому пойти, у ребенка есть бабушка и дедушка. У нас с мужем нет никого, моя мама умерла относительно молодой, свекровь на ладан дышит. Сами с мужем с этими детьми. Старшая уже ладно, большая, а младший пьет кровь, нет покоя вообще. Мне с утра, мужу в течении дня, работать нормально не может, малый вечно воет( лезут зуьбы)
Я бы книгу читала в отсутствие детей
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ну так ви не за дитину хвилюєтеся, а те що чоловік там триндить з іншими жінками. Чому ви вирішили, що він вам зрадить?) Хто вам сказав, що ваш чоловік такий Апполон, що інші там сидять і мліють від нього?
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Ні!
Чому всі міряють по собі.
Не довіряю я чоловікові.
Як так знаючи що я проти, обіцяючи що не буде знов це робити?
Це важливіше за обіцянки?
So_so• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ні!
Чому всі міряють по собі.
Не довіряю я чоловікові.
Це важливіше за обіцянки?
Потому что Вы надоедливая пила, проще сказать, что Вы хотите, чтобы отцепились.
автор Карапулька • 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
В чому я пила?

Окей.
Якщо завтра я піду в спортзал, познайомлюся там з чоловіками і буду по півгодини з ними спілкуватися замість того щоб додому йти. Це також нормально?
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Так а яка різниця, з одним і тим самим чи з різними? Якщо кожен раз з різними, то це ж наче навпаки вибір більше.
Ну на майданчиках зазвичай стабільний контингент, який змінюється кожні 6-7 років.
So_so• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?

Окей.
Было бы отлично. Во всяком случае для домашних, отдохнут от скандалов.
Pelmeshek• 16 августа 2023
Надеюсь вы тролите. у меня у самой есть такие папы-друзья на выгуле ребенка.
Мне в радость потрындеть абы с кем пока дети гуляют. Выгул детей для меня каторга ещё та. Время тянется очень долго. А в компании в сто раз быстрее.

Муж мой кстати не общается с мамами. А я была бы рада. Вижу сидит минуты считает, нудится, ввиду этого гулять не любит с ребенком. А так бы общался - веселее прогулки те проходят. Он видать стесняется)

Пусть общается, дитё гуляет, все нормально. Скоро холода - уже не сможет позависать так.
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я десь писала що це тільки моя дитина?
Дитина спільна. Чоловік не вигулює а забирає, тусить з дівками і привозить
Так чого вони дівки? То ж мами з дітьми, дома у них чоловіки. А як немає, то новий їй з дитиною малою аж ніяк не впав.
автор Карапулька • 16 августа 2023
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Автор дура і пила, а чоловік і мами классні.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ні, дитина гралася з дітьми, а він з мамами на лавочці.
Хоче жінку знати досконало. Сидить слухає теревеньки їхні, що б вас краще знати)))