Карапулька• Изменено 16 августа 2023
Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов
Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Аленький носочек• 16 августа 2023
Та пообщайтесь вы уже с мужчинами в спортзале, глядишь вас попустит.
Н@Диете• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Мамаші вже пів голі ходять.
так ваш когут ходить перед ними, як павлін, хвіст розпустив - от вони і відповідають ’взаємністю’
Н@Диете• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Як по вашому у люлей зав‘язуються романи? Зради?
Думаєте просто одращу раз і секс?
Чи спочатку отаке спілкування щоденно?
Думаєте просто одращу раз і секс?
Чи спочатку отаке спілкування щоденно?
автор, тут була тема, то через одну хвалились, що спочатку переспали, а потім знайомились))) або, в кращому разі, на першому ж побаченні і переспали))) Яке спілкування, Ви що? Видихайте))) поквокче Ваш павлін, провітрить пір’ячко в штанах та й прийде в свій курник
Н@Диете• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ні, дитина гралася з дітьми, а він з мамами на лавочці.
теж грався, в прямому смислі? По черзі чи з усіма разом? презики ви йому хоч поклали в кишеню?
Н@Диете• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Сьогодні сказала йому що хочу їздити в місто на полденс, підняв на сміх. Відверто ржав з мене.
Потім сказала про фотосессію, сказав що це нелєпо. Самооцінка нижче плінтуса..
ще тепер скажіть, що йдете на гей-парад, потім на вечірку до свінгерів. а вже звідти - в сауну
Н@Диете• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я не звинуватила її в цьому. А просила йти додому коли тато приїхав щоб ми не сварилися. А вона і далі каже «не хочу»
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
Потім вдома сварки.
Я просила її просто йти додому
Ви нахолєру дитину втягуєте в свої розбірки?
Самая СоветЧиваЯ• 17 августа 2023
Ответ дляКарапулька
У меня для вас плохая новость. Браку каюк. Отойдите на шаг и посмотрите на вашу семейную жизнь трезвым взглядом.
Вы требуете херню.
Он смеется с херни, льющейся из вас (полденс, спортзал, фотосессия и и.д.). Он хорошо понимает, что так вы пытаетесь заставить его ревновать. Но....ревность может быть там, где есть любовь или офигенный секс. Все остальное - мимо.
Короче, все - привет. Это мое мнение. Я реалист.
Вы требуете херню.
Самая СоветЧиваЯ• 17 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Я не знаю.. він успішний в роботі. Цілеспрямований, лідер. Досягає цілей, а я була тою підтримкою яка не тягнула одіяло на себе, а брала всю битовуху. Не казала «дім наполовину, бо я також хочу кар‘єру»
Тепер я здала, вже не модель, зморшки, кілька кг зверху.
Він так і каже «кого ти собі знайдеш в 37 з дитиною?»
Он козел. Ещё и абьюзер.
Найдете сто раз. 37....почти юность