Карапулька• Изменено 16 августа 2023
Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов
Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.
Ответ дляКарапулька
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Автор дура і пила, а чоловік і мами классні.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Если Вы не троллите, что вполне вероятно, то Вам просто нужно лечиться у психотерапевта .
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?
Окей.
Якщо завтра я піду в спортзал, познайомлюся там з чоловіками і буду по півгодини з ними спілкуватися замість того щоб додому йти. Це також нормально?
Окей.
Нормально. От краще сходіть в спортзал, серйозно. Тільки хочеться таку істерику закатать - сумку в зуби і в спортзал.
Ответ дляКарапулька
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
А там же та мама не одна? К толпе врядли ревновать будешь.
Та и в целом, мне ваши планы про спортзал понравились. Оно вас отвлечет и подымет самооценку.
ЧорноброваЯ• 16 августа 2023
Справа не з мамками на майданчику, а у вас з чоловіком. Вони тут ні до чого...
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Все дівчата. Дякую за підтримку. Я неадекватна, чоловіка жаль..
Все як завжди
Я тут завжди підтримувала кожну, ніколи не писала такого.
А мені ось так
Не туди звернулася
Все як завжди
А мені ось так
Не туди звернулася
Нє, ну ви риально перебрали з фантазіями.
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Я вже думаю що зі мною не все гаразд. Бо коли мій чоловік бере дітей і веде їх на майданчик, то я відкриваю вінішко, беру книжку і лягаю у ванну. І я абсолютно без поняття з ким він там спілкується, навіть думки не було поцікавитись
Все еще зависит от мужчины. Женщина редко сама по себе прям чокнутая. Мы же не видим его поведения. У меня сестра с первым мужем была как одержимая, бегала его везде вылавливала, следила. А он хитрый был, практически всегда отказывался и не дурой выставлял. Когда уже разошлись, она узнала о куче баб, которые были одновременно с ней, с некоторыми даже познакомилась. Со вторым мужем совсем другая история, он просто не шалава.
Карапулька
• 16 августа 2023
Ответ дляPelmeshek
Сьогодні сказала йому що хочу їздити в місто на полденс, підняв на сміх. Відверто ржав з мене.
Потім сказала про фотосессію, сказав що це нелєпо. Самооцінка нижче плінтуса..
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?
Окей.
Да. В вашей семье нормально.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Мабуть мамки йому дали Катю Бльостку почитать)))
Ответ дляКарапулька
А к чему пришли по итогу?
Спортзал или полденс будет?
Утрите нос, займитесь чем-то для своего тела, а там и самооценка подтянется)
Спортзал или полденс будет?
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Ну добре, там є хтось, до кого ви приревнували? Вона так поводиться? Вирішіть це питання так: він миє дома підлогу, ви ідите за дитиною. Причому відразу забираєте. Тобто час економите. Ну це гарне рішення.
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Таке єдинодумтсво на порадниці вперше:
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Боже..
Ви б знали як мені боляче..
Я відчуваю що це не просто!
Жінка завжди відчуває…
А ви підняли на сміх.
Вы так тему подали. Кажется, что вы чокнутая. Муж с ребенком гуляет, а вы бегаете, орете и истерите.
Карапулька
• 16 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Він ніколи за 11 років підлоги не мив і не митиме.
Це принцип. Пилососив перед великими святами коли я багато готую. Все
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
А вы не говорите, а делайте и меньше рассказывайте.
Ответ дляКарапулька
Идите и делайте. Идите в спортзал. Меньше ищите одобрения мужа. Меньше я жертва, меньше скандалов.
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Не, а трындеть с кем? Надо ему одну маму хотя бы привести, чтоб не скучно было, с ней все поубирает.
Карапулька
• 16 августа 2023
Ответ дляPelmeshek
А к чему пришли по итогу?
Спортзал или полденс будет?
На полденс потрібно вміння водити авто. Поки ні..
чоловік машину не дає, внушає що я нездара і мені краще не їздити
В спортзал завтра йду
А нет, вспомнила, вру. Общается мой муж с мамой одноклассницы, какие-то сплетни школьные бывает рассказывает.
Мы с ней не общается, но блин, мне так приятно, что муж ’а-ля’ в социальной родительской струе.
Может вы в нем ещё не уверены, от того и это чувство ревности накатывает.
Короче! Надо на площадке подружиться с каким-то папой, это уравновесит ситуацию)))
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Мене б це більше турбувало, чим балачки з мамами на майданчику. Але бачу у вас є привід до ревнощів, тому прийдеться його туди не пускати. Сама ходіть.
Україна понад усе!• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Теперь наказан, следующие 11 лет моет он.
Злюсь до кипіння• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Так хай почне мити, чи не король ,підлогу він ніколи не мив..
Ви змучена, вам потрібен відпочинок. Ну і ревнувати до мамок який сенс?
Карапулька
• 16 августа 2023
Ответ дляPelmeshek
Ми 14 років разом і цих скандалів не було. Це вперше в мене інтуіція б‘є тривогу таку
Ответ дляКарапулька
В спортзал завтра йду
Нет. Вам к психотерапевту нельзя. Как только Вы избавитесь от ’муж внушил’, ’муж сказал’ и начнёте Я, у Вас будет большой кризис.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Тоді підлога залишиться не мита. Це мінус. Але діти рівно в 9 будуть покупані. Це плюс.
Б´ю байдики• 16 августа 2023
Он у вас такой ловелас?Ранее был замечен в изменах?
Если да, то тогда понимаю вас.
Если на изменах не уличен, тогда вы не правы и стоит поработать с психологом.
Если да, то тогда понимаю вас.
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
І чоловік залишиться без балачок з мамами, це плюс для автора. Мити підлогу вночі, це мінус для всіх. На секс немає часу, знов мінус. Повертаємося до мамочок полуголих, бо секса не буде, бо підлога.
Висновок один: діло не в мамочках, а те що олень автора не допомагає з хатньою роботою. Ось з цим і треба розмовляти з чоловіком.
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Если да, то тогда понимаю вас.
От і я про це)) 10 років тому, як я гуляла з мамочками, з нами часто був папа одної дитини. Ну йолі палі, без сльоз не глянеш, я не про зовнішність. Таке щось тупе молов, тіпа юморив. Що старалися втекти навіть від нього, але ж шкода дитину, бо дружили всі.