Карапулька• Изменено 16 августа 2023

Чоловік пообіцяв не тусити з мамами на майдані, і сьогодні знов

Його батьки гуляли з дитиною, він поїхав забирати. 20 хвилин нема, дзвоню де вони, а він з мамами знов.
Знов поскандалила при дитині, і ще її звинуватила що додому не йде, бачучи що батько з жінками знов тусить.
Тепер донька боїться що ми роззлучимося.
Я втомилася вже скандалити. Так і тягне його туди.
Бо мовляв донька сказала, що ше не хоче додому о 21:00. То блін береш за руку і відводиш, або кажеш «то лишаєшся тут спати? Я їду» нафіга сидіти до 21:30 там? Дитині вечеряти, купатися! А він сидить!
Мені здається це початок зради. Це лише початок

Він обіцяв що не буде, але знов туди ж.

Завтра іду в спортзал, можливо також з чоловіками поспіокуюся і приходитиму на 30 хв пізніше обіцяного
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
І чоловік залишиться без балачок з мамами, це плюс для автора. Мити підлогу вночі, це мінус для всіх. На секс немає часу, знов мінус. Повертаємося до мамочок полуголих, бо секса не буде, бо підлога.
Висновок один: діло не в мамочках, а те що олень автора не допомагає з хатньою роботою. Ось з цим і треба розмовляти з чоловіком.
Нє, ну от цікаво. Коли чоловік в річницю весілля пішов з дитиною гуляти на майданчик, автор підлогу стала мити? Що їй завадило вийти разом на ту площадку і ’помітить територію’?

elena901• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Ми 14 років разом і цих скандалів не було. Це вперше в мене інтуіція б‘є тривогу таку
Ого..14, я думала максимум 3- 4. Ідіть в спортзал.
So_so• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А как тогда быть с обидой? Человек-субъект сам бы творил свою судьбу. Человек-объект бы мыл полы, плакал, накапливал и ждал возвращения мужа, чтобы обрушить на него обиду.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляSo_so
Як Ви думаєте, автор реальна людина? Якщо реальна,це ж ми могли її своїм ’нєпоніманиєм’ до нової істерики довести.
Мстящий за Зайца• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
В чому я пила?

Окей.
Якщо завтра я піду в спортзал, познайомлюся там з чоловіками і буду по півгодини з ними спілкуватися замість того щоб додому йти. Це також нормально?
Да. Это норма. Для людей. Нормальных, адекватных.
So_so• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Не знаю, надеюсь, что троль. Троль хороший, кстати, неизбито.
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Теж не розумію, невже той борщ чи салат чи підлога важливіше нервів, та стосунків? В мене чоловік військовий, бува приїздить наскоком, бо зараз знаєте який час. Відрядження, поїздки. Ну прийшла я з роботи, в мене є час вимитися, привести себе до ладу, борщ варити я не буду. Чоловік заскочив, помився, біжим у ліжко. Кажу ненаварила їжі нормальної, то сміється. Каже наїмся я і в кафе, або те що є, а тебе хочу зараз, бо на трохи заскочив. Ні підлога його не цікавить, ні борщ.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
Автор ще й дитину втягнула. Прикиньте, дитина до 6-7 років має слідкувати, щоб тато не спілкувався з злими тьотями. Ще й дівчинка, на скільки я зрозуміла
ЗаведУющая• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Так дитину шкода, краще їй таке не чути. Вона цю модель перетягне у свою родину.

solncee• 16 августа 2023
Автор, може Ваша інтуїція щось і підказує, але треба бути хитрішою, а так Ви виглядаєте трішки істерічкою, тому дівчата так і написали. Захочеться в спортзалі спілкуватись з кимось, і не важливо, жінки то чи чоловіки, спілкуйтесь, це нормально.
Соображалочка• 16 августа 2023
если вы втомилися от скандалив - все очень просто! - не скандальте! - дарю идею.)
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляsolncee
Та истеричка автор обыкновенная. Иначе б ребенка не втягивала. Обычно от детей скрывают такие вещи, если они и имеют место быть. А автору ж нужна была драма ’все против нее’.
Ну кто в здравом уме скажет маленькому ребенку следить на площадке за папой, шоб с полюбовницами не контактировал
Новорічна пальма• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Як по вашому у люлей зав‘язуються романи? Зради?
Думаєте просто одращу раз і секс?
Чи спочатку отаке спілкування щоденно?
А чому Ви сама не гуляєте з дитиною? Або утрьох? Може Ви сама десь вештаєтесь, а робите вигляд, що це чоловік винен.
Тільки не про гроші• 16 августа 2023
Ответ дляКарапулька
Та може і розведусь
Навіщо буду себе так виматувати. Якщо тобі чужі баби важливіші за нерви дружини і срати на те що вона ображається. Нафіг така сім‘я
Моя ж ви зірочка! Я прям вас уявила… Ви сама собі придумала страхи і тепер боїтесь і нервуєте. Виходьте до них на площадку, або задзвонить та чітко скажіть, що вже чекаєте саме зараз чоловіка додому
Вилосипедниця• 16 августа 2023
Лучше бы в зал ходили, когда ваш муж с ребенком гуляет. Хоть скандалить не было бы сил. А так вообще когда то не вернется с прогулки.
Айпишница• 16 августа 2023
Капець
Сонная Сова• 16 августа 2023
Девчата вы не правы к сожалению. Похожая история у меня была, причем муж не то что бы зависал долго где то, нашлась одна мадама-одиночка,глаз на мужа положила. И не смутило ее то что он с ребенком малым, и то что живет рядом.Благо не дошло до измены, муж от нее сбежал. Видела я переписку их.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСонная Сова
Так а в чем, девчата, собственно не правы? Как ваша история относится к истории автора? Если у кого-то был секс с сотрудницей, это же не означает автоматически что все сотрудники во всем мире между собой ипутся
Сонная Сова• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
В том что все может быть, не стоит априори считать автора неправой. Подозрительно то, что он упрямо игнорирует просьбы автора не объясняя почему ему там медом намазано.

пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСонная Сова
А почему всем мамкам, имеющим детей лет до 7 на площадке медом намазано? Вероятно ж дети тому причиной обычно. Если автор не на площадке, то на площадке муж.
Ну что мешает автору выходить на площадку вместе с мужем, ну вот что?
Сонная Сова• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Угу и муж настолько болтливый что вот никак не может и дня прожить что бы не поговорить с мамами на дет. площадке.
А что мешает мужу успокоить свою жену и не лезть до людей со своими речами? И да автор отдохнуть хочет, а не бегать за дитем пока муж болтает с мамочками.
Сонная Сова• 16 августа 2023
Хз как кому, но мне вообще не хотелось ни с кем разговоры вести на площадках. Хотелось тишины и собраться с мыслями пока ребенок занят.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСонная Сова
Ну а с кем болтать, пока автор полы неустанно моет?
А за ребенком нужно бегать, да? А как муж и за ребенком бегает, и с мамочками общается? Они там все вместе бегают?
А отдых у автора это вот эта вот истерика?
Сонная Сова• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Слушайте , ну как часто вы видели мужчину который будет с охотой слушать про детские болячки, либо что одеть мамочке на прогулку, а может ему интересны рецепты блюд для ребенка? Ну бред же. Женские разговоры редко мужчины вообще слушают. И не тянет его с мужиками о футболе или машине(пример просто) поговорить. А именно к мамочкам, про кашки .
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСонная Сова
А чего Вы думаете, что разговоры только о кашках и какашках? Может они ночной обстрел обсуждали, как пример. Или плюсы и минусы НУШ. Или у кого какие проблемы в автомобилях.
Сонная Сова• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну да, это очень интересные темы для постоянного обсуждения, прям такие что его тянет на площадку магнитом. Ладно б еще соседями были. С незнакомыми людьми большое желание поболтать. Странно.
пАлАвинкА• 16 августа 2023
Ответ дляСонная Сова
Магнитом, это если б он туда без ребенка ходил. А так гуляет с ребенком, дышит свежим воздухом, паралельно общается с разными людьми на отвлеченные темы. Чем плохо-то? Это и есть жизнь. А не намывание полов
Сонная Сова• 16 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Да , если закрыть глаза на кой какие странности и оправдать мужчину то нормально все.Но так до измены по сути недалеко. Я мужу своему доверяла на 1000% теперь на 10% . Не оправдываю его, но там была вина как раз мадамы, которая решила что раз она меня возле мужа редко видит то и семью развалить не сложно.
маминаБубочка• 16 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
Дивіться - дивіться, в мене вже до подруги так один параша на майданчику підкатив.
Вона здуру номер йому свій дала, тепер наяріваєт їй щодня....
вмієте вы заспокоїти
Оце фіфа• 16 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вибачаюсь, але бідний ваш чоловік і дитина...
Авторе, зверніть увагу на кількість лайків