ДваДваВісім• 16 августа 2023

Дівчата, як зараз відбувається заміна паспорта в 45 років для чоловіків?

Яка процедура? Куди звертались? Якщо протермінувати, які наслідки?
Кукусик• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Всім айді роблять. Ніхто ту книжку не просить . Але наче можна і книжку.
С фига ли? Куча народу оставляет книжку.

english book• 16 августа 2023
ID з часом будуть у всіх. Якби не війна, то вже б почали поступову заміну.
Ловлю капці• 16 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
А вірно, зміни ж були. Але це можна двзнатися в любому паспортному, чи клеють досі ті фото.
Можна просто взяти з собою закордонний і підписати бумагу що хочете щоб записали як в закордонному. Я так робила шоб більше нічого не змінювати. В мене так як ще в самому першому паспорті отриманному більше 15 років назад. Права по ньому, потім нові паспорти так само. Вони свої правила раз на п´ять років змінюють, то ж не наміняєшся кожного разу